Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Most szingli vagyok, ismerkedős-fázisban.. Nagyon korai lenne gyerekről beszélni, de ha mondjuk összejövök valakivel, tartós lesz és ő nagyon szeretne, akkor annak ott annyi szerintem.


Vagy ez hogy megy? 19 vagyok, de soha, semmilyen körülmények között nem fogok szülni. Ebben 100%-ig biztos vagyok, ebbe ne szóljatok bele légyszíves.


2014. jan. 1. 16:03
1 2 3 4 5 6
 51/57 Sssaszem ***** válasza:
Sok minden miatt nem szeretnék gyereket egészségügyi okaim vannak, hogy nem szeretnék, öröklődés, vérvétel, meg császármetész amiért a mai orvosok el vanak tájolva mert császároznak, meg vajúdás miatt nem szeretnék gyereket jól megvagyok nélküle.
2017. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, aki nem szeretne gyereket! Gratulálok, hogy ilyen bátran vállalod!
2017. szept. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 sassszem ***** válasza:
Elmondom mégegyszer, hogy mért nem szeretnék gyereket én sem ugyanis vérvételre kelk járniuk a kismamáknak ott van pakliban hogy császárra is szükség ott van amu nekem nem tetstik aztán a cukirterhelés ami szintén nem tetszik meg a magzarvizsgálat miatt sem ott van egy szülési fájás, a vajúdás ami elnyúlhat akár órákra. Szóval sok gonddal jár egy terhesség.
2017. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 sassszem ***** válasza:
Elmondom mégegyszer, hogy mért nem szeretnék gyereket én sem ugyanis vérvételre kelk járniuk a kismamáknak ott van pakliban hogy császárra is szükség ott van amu nekem nem tetstik aztán a cukirterhelés ami szintén nem tetszik meg a magzarvizsgálat miatt sem ott van egy szülési fájás, a vajúdás ami elnyúlhat akár órákra. Szóval sok gonddal jár egy terhesség. Ja meg a magasvérnyomás is ott van a terhességi cukorbetegség ott van még az EDA gerincérzéstelenítés ami nem egy leányálom.
2017. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 Sssaszem ***** válasza:
Azért nem szeretnék gyereket, mert vérvételre kell járniuk, ott van a cukorterhelés, meg ugye a kellemetlen vizsgálatok is amik nem tetszenek nem tudnám feldolgozni a műtétet. Sokkal megterhelőbb lenne a lábadozás. Másrészt meg az a nevelés, meg sokba kerül a gyerektartás 0 forintból nem tudom eltartani a gyereket, mivel nem dolgozom és nagyon kevés nyugdíjam van sajnos. :( Inkább helyette lovagolok a lovammal élek, amíg lehet. Élvezem is az életemet. A szülés helyett inkább lovagolok. Ott van a terhességnél a cukorterhelés, meg az EDA Unalmas ágyban fekvések.
2019. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 Sssaszem ***** válasza:
Na ezért nem jó terhesnek lenni, sok mindenről kell lemondani, nem lehet lovagolni terhesen. És sajnos a Goldim menne máshova amit nagyon megbánnék. Inkább lovagolok a szülés helyett, és jobb így az életem. Inkább lovagolok a szülés helyett, nem fogok ott csesztetni, hogy ez nem jó az nem tetszik.
2019. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Sssaszem ***** válasza:
Na ezért nem jó terhesnek lenni, sok mindenről kell lemondani, nem lehet lovagolni terhesen. És sajnos a Goldim menne máshova amit nagyon megbánnék. Inkább lovagolok a szülés helyett, és jobb így az életem. Inkább lovagolok a szülés helyett, nem fogok ott csesztetni, hogy ez nem jó az nem tetszik. Mocskos fájás, hogy nem szakadna rád az ég.
2019. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!