Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Most szingli vagyok, ismerkedős-fázisban.. Nagyon korai lenne gyerekről beszélni, de ha mondjuk összejövök valakivel, tartós lesz és ő nagyon szeretne, akkor annak ott annyi szerintem.


Vagy ez hogy megy? 19 vagyok, de soha, semmilyen körülmények között nem fogok szülni. Ebben 100%-ig biztos vagyok, ebbe ne szóljatok bele légyszíves.


2014. jan. 1. 16:03
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
41%
Ilyent le írni kinézed magadból falhoz csapnád.Jobb is ha nem lesz gyereked.Az a bajod elkényeztetett egyke vagy.lehet anyádnak is falhoz kellett volna csapkodnia téged.
2014. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

Azért vagyok elkényeztetett, mert nincs türelmem ahhoz, hogy éjjelente felkeljek, etessem, elviseljem a hisztit, sírást?


De érdekes, te aztán baromi okos vagy.

2014. jan. 1. 17:09
 23/57 anonim ***** válasza:
49%

19 évesen mégis hány komoly kapcsolatod lehetett? :-D

Miért nem élvezed az életet, ahelyett, hogy ezen agyalsz!

És igen, még gyerek vagy, egy munkahely, egy önálló élet, néhány pofon az élettől és fel is nősz! :-D

Aztán mindjárt mindent máshogy látsz!

2014. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
2 éve albérletben lakom egyedül, mellette dolgozom. Mellesleg.
2014. jan. 1. 17:18
 25/57 sippara ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül elkényeztetett vagy, csak még NAGYON gyerek. Ez süt is minden sorodból. Félre ne érts, ez nem baj, 19 évesen még nem mindenki felnőtt, és nem is kell mindenkinek felnőttnek lennie, DE ne próbáld eljátszani, hogy az vagy, pláne ne tegyél olyan rettenetesen drámai kijelentéseket, amiknek egyelőre még az értelméről sincs fogalmad.
2014. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
80%

Attól még nem biztos h akar majd gyereket.


Nézd valaki akar valaki nem, ez van de te legalább tudod magadról h nem akarsz.

Jobb mint ha nem tudnád, mert a gyerekkel egy rossz kapcsbol is nehezebb kiszállni.


Hidd el nekem végig kellet néznem 12 évesen a szüleim válását,és ez nem tartozik életem legnagyobb élményei közé. Ha nincs gyerek sokkal rugalmasabb vagy.

2014. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
65%
arrol, hogy csak komoly kapcsolataid voltak, amjd visszamenöleg 70 évesen leszel meggyzödve..mikor leéltél valaki mellett akár 15..akár 35 évet.. de az ilyen 1-2 éves kapcsolatok..söt huszonéves korban a 4-5 éves is lof..z.
2014. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
84%

19 évesen ha gyűlölöd őket is változhat még,de enm ez a lenyegp, hiszen nem ez a kérdés.


Szerintem ha valami alakul,akkor az első pár randi egyikénúgyis szórakerül a téma valahogy, ott finoman lehet jelezni, hogy nélkülük képzeled el a életedet...

2014. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Frigg ***** válasza:
100%

Mit tegyél ha nem akarsz gyereket? Szedj fogamzásgátlót, használj óvszert, köttesd el magad, pesszárium, kúp, akármi.

A másik dolog: ha ezzel a sráccal most nem jön össze mégsem, akkor innentől valóban célszerű még a "kapcsolat" elején tisztázni a jövőbeli terveket, mielőtt még komolyabb érzelmek alakulnának ki a felek között. Mondjuk először azt írtad, hogy szingli vagy és ismerkedsz, aztán hogy komolynak néz ki a dolog a sráccal. Mindegy, nem az én dolgom. De mi a konkrét kérdés? 19 évesen gondolom tudod, hogyan kell védekezni, azt is tudod, ha nem egyezik a két fél véleménye, akkor vagy enged az egyik vagy szakítás. Nem szeretnél gyereket? Ez teljesen okés, mindenki maga dönti el mit akar kezdeni az életével.

Nagyjából ennyi.


23/N

2014. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne elkényeztetett vagy gyerekes az, aki tudja, hogy nem akar szülni??


Nem mindenkinek az ám az álma, hogy gyereke/családja legyen!

Van más életút is.


Elég korlátoltnak kell ahhoz lenni, hogy ezt ne lehessen belátni. Nem vagyunk egyformák!

2014. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!