Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Most szingli vagyok, ismerkedős-fázisban.. Nagyon korai lenne gyerekről beszélni, de ha mondjuk összejövök valakivel, tartós lesz és ő nagyon szeretne, akkor annak ott annyi szerintem.


Vagy ez hogy megy? 19 vagyok, de soha, semmilyen körülmények között nem fogok szülni. Ebben 100%-ig biztos vagyok, ebbe ne szóljatok bele légyszíves.


2014. jan. 1. 16:03
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem minek hozzátok a fel a gyerek témát. Hülyeség, ilyenen agyalni még...

Nekem azt meg ne mondd, hogy egy 20-as éveiben járó srác, minden vágy álma, hogy apuka lehessen :D Hol van az még?

2014. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
"Ha minden jól alakul, 3-4 év múlva szeretnék gyereket"
2014. jan. 1. 16:25
 13/57 A kérdező kommentje:
Nagyon családközpontú.
2014. jan. 1. 16:26
 14/57 anonim ***** válasza:
37%
Mondd el őszintén, biztosan lesz majd olyan pasi, aki jónéven veszi, ha néha őt is falhoz fogod csapni.
2014. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez (is) olyan dolog amit őszintén meg kell beszélni. Aztán vagy együtt, vagy külön lesz a tovább...
2014. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is bőven változhat, én is világ életemben rühelltem a gyerekeket, az orvosi rendelőben nem egyszer ordítoztam is a kölkökkel. Viszont aztán megismertem a páromat, ő sem akart gyereket és ahogy együtt éltünk egyre inkább ráhangolódtunk a témára. Önfejűség ilyet kijelenteni
2014. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 sippara ***** válasza:
51%
Mondjuk én a helyeden egy pszichológusnál kezdenék, mert az, hogy ilyen (egyébként totálisan gyerekes, gyerekesen megfogalmazott) érzéseid vannak kisgyerekekkel kapcsolatban, minden, csak nem normális.
2014. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

Le sem írtam, hogy miért nem szeretnék. Csak az utálat részét.


Azt meg, hogy miért nem akarok, biztos nem fogom itt elmondani.

2014. jan. 1. 16:43
 19/57 sippara ***** válasza:
50%
Teljesen lényegtelen, hogy miért nem szeretnél, igazából 19 évesen okod sem lehet rá - nem, az, hogy a kistesó(ka)t jobban szerették anyáék, nem ok -, a lényeg az, hogy az, ahogy kifejezed magad, ahogy a gyerekekről beszélsz, nem utal még nyomokban sem egy lelkileg, mentálisan egészséges és kiegyensúlyozott 19 éves lányra - annál inkább egy jóval fiatalabb (max tizenpár éves), kistesó érkezésével járó krízis miatt hisztiző gyerekre. Mielőtt "komoly kapcsolatba" kezdenél, ezt illene rendbe tenni magadban.
2014. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Nincs is tesóm amúgy :)

De semmi köze azokhoz, amiket leírtál.

2014. jan. 1. 16:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!