Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Most szingli vagyok, ismerkedős-fázisban.. Nagyon korai lenne gyerekről beszélni, de ha mondjuk összejövök valakivel, tartós lesz és ő nagyon szeretne, akkor annak ott annyi szerintem.


Vagy ez hogy megy? 19 vagyok, de soha, semmilyen körülmények között nem fogok szülni. Ebben 100%-ig biztos vagyok, ebbe ne szóljatok bele légyszíves.


2014. jan. 1. 16:03
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
60%

Nem kötheti el magát csak 36 év és 3 gyerek után.

Na most ö nem akar gyereket és 19 szal ezt ha szeretnéd is nem ma lesz rá módod.


Persze ha csak nincs egypár orvos ismerősöd akik csúszópénzért megcsinálják, de oda műtő is kell.


Am szerintem mindenkinek joga van úgy élni az életét ahogy neki tetszik.

Most ha azt monda volna pl h leszbikus akkor bezzeg nem fárasztanátok az úgy is megfogsz változni féle dologgal.

Elmondom nektek egy 19 éves már bőven eltudja dönteni h kb mit szeretne az élettől. Hát ha nem akar gyereket na puff mi van akkor nem fog kihalni az emberiség.


Szörnyű h egyesek mennyire nem tolerálják a másságot.


26 F

2014. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, dehogy kell a sterilizáláshoz 3 gyermek. Derék libsi barátaink már évekkel ezelőtt gondoskodtak arról, hogy bárki, BÁRKI 18 évesen sterilizáltathassa magát. Mert ez emberi jog.

De nincs ezzel baj: tényleg jobb, ha nem mindenki szaporodik, de hogy aki gyerektelen életet akar, miért nem tolerálja a vastagon többségi, gyermekpárti vélekedést, azt én sem tudom...

2014. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
56%

41 :D Ki nem sz@rja le, hogy nem akar gyereket? Nem tolerálom a másságot? :D Nővérem se akar gyereket, mégse utálja senki, és senki se győzködi.

Tudod miért javasoltam az elköttetést? Mert bicskanyitogató és tenyérbemászó volt ahogy azt írta, hogy falhoz csapná a saját gyerekét. Egy ilyen embernek ne is legyen gyereke, de javaslom a teljes sterilizálást, nehogy véletlen becsússzon.

2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
72%

Olyan, mintha magamat olvasnám 5 évvel ezelőttről :D


Ne aggódj, változni fogsz. nem azt mondom, hogy feltétlen akarsz majd gyereket, mert lehet, hogy nem, de nem fogod őket ennyire utálni később.


no meg ugye a párkapcsolat, nekem kb. egy éve kezdett megváltozni a véleményem, persze én sem akarok még egyelőre sokáig gyereket, és az is lehet, hogy soha, de mióta együtt élek a párommal,nem zárom ki 100%-ig a lehetőségét, hogy vele gyereket vállaljunk. Egyszerűen nem szeretnék gyereket, nem vágyom rá, nem tervezem, de azt, hogy VELE legyen közös gyerekem abszolút el tudom képzelni, és nem zárom ki. Biztos így működik a fajfenntartó ösztön kell egy megfelelő hím is hozzá :D


19 évesen valószínűtlen, hogy olyan kapcsolatba kezdesz, ami igazán hosszú távú lesz, de mindenképpen érdemes tiszta lappal indulni. Vagyis megmondani, hogy nem akarsz gyereket, és kész. Attól még tökre boldogok lehettek az elkövetkező évben, aztán kiderül, mi lesz. Vagy te fogsz akarni gyereket, vagy a pasi lemond róla, vagy szétmentek. 19 évesen kár ezt túlagyalni.

2014. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
39%
Nehogy úgy járj, mint egy ismerősöm, aki 58 évesen jött rá, hogy nincs már senkije a világon aztán felkötötte magát. Ő se akart gyereket, amikor meg szüksége lett volna rá, már késő volt.
2014. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim válasza:
93%

Mit tegyek, ha nem akarok gyereket?

Elöször is: ne szexelj.

Ezzel a kerdes meg van oldva.

Vagy: szedjel tablettat, kerjel 3 havi fogamzasgatlo injekciot.

Ne azzal törödj, hogy az aktualis pasid akar-e gyereket. A kapcsolatot nem a gyerek tartja össze.

2014. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is sterilizáltasd magadat, hidd el, hogy az emberiség is jobban járna vele. :)
2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
92%

VÉDEKEZZ!!!!


Köttesd el magad akár, már engedélyezik ha kérvényezed.

[link]

2014. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
52%
Én harminc vagyok, és én is gyűlölöm a gyerekeket. Na jó, ez így nem pontos... A szüleiket gyűlölöm. Igen. Én gyerekkorom óra tudtam, hogy nem akarok gyereket. Ez így is marad már. A gyerekvállalásra nincs jó érv. Viszont a gyerek nélküli az igaán boldog élet. Én fejbe lőném magunkatha elkezdene növekedni a zigóta
2015. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 Sssaszem ***** válasza:
Együtt érzek veled, hogy nem akarsz gyereket én sem akarok több okból nem szeretnék gyereket, mert sok mindennel jár terhesgonozásra kell járni meg ilyesmi ammire nekem nincs időm.
2017. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!