Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon elváltam és nálam...

Ha fiatalon elváltam és nálam van mind a 3 gyerek, akkor kb zéró esély van arra, hogy ne maradjak magam?

Figyelt kérdés
Az anyuka vagyok, 31 éves. Egyelőre se időm se kedvem pasikkal foglalkozni, csak elgondolkodtatott a dolog. Korombéliek gyerek nélkül is nehezen talàlnak normális párt... Tényleg ennyire kilátástalan? Kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy mégiscsak "macskás öregasszony" leszek, ha egyszer felnőnek, nem is tűnik annyira nyomasztònak. Érdekelnek a vélemények!
2014. jan. 5. 23:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

Bárkivel lehet esélyed, szerintem ne írj le előre senkit, magadat se. Ki tudja? Lehet, hogy egy szép napon egy újabb jövevénnyel leszel várandós az új, kedves férjed oldalán.


Lehet hogy nem valószínű, de láttam én már karón varjút.


Ha boldog vagy egyedül, azon sincs semmi kivetnivaló. Légy is boldog! :)

2014. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%

Talan inkabb a gyerekeid jövöje es lelki elete kene inkabb lekössön, mint a pasi tema.

Azert alljunk mar meg, 3 gyereket szultel!

Gondolom azert mert ök a legfontosabbak a szamodra, mert aki 3 at szül es nem Angelina Jolie akkor fel kell keszuljön arra , h rajuk aldozza az eletet. Ha meg 3 gyerek utan te meg pasikrol agyalsz, akkor talan nem kellett volna 3 at szuljel

2014. jan. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

12: amellett, hogy anya, aki a gyerekeit maximálisan ellátja, attól még nő is és vannak érzései, amiket nem tud (és szerintem nem is egészséges) elnyomni. Igenis egy felnőtt embernek szüksége van felnőtt társaságra, ölelésre, a gondok és a jó dolgok megosztására. Ettől még nem rosszabb anya, hogy amikor a gyerekeket ellátta, lefektette, akkor a párjával megbeszélje a napot és hozzábújjon.

Persze lehet mártíranyut játszani, aztán meg a gyerekek felnőtt korában rájuk telepedni, mondván "feláldoztam magam értetek".


Egy egészséges nőről van szó, akinek vannak testi és lelki vágyai is, ezeket pedig nem tudják a gyerekek betölteni teljes mértékben.


Amúgy a másik féltől, a férfitől nem várod el ugyanezt, hogy kössön csomót a f..rkára, nőre se nézzen már soha többet, mert neki gyerekei vannak? Hol a kedves apuci, akinek talán a megcsinált gyerekei mellett lenne a helye, meg a gyerekei anyja mellett, hogy a terheket megossza vele, ha már a gyerekcsinálásban fele-fele arányban részt vettek? Őrajta miért nem kéred számon, hogy van-e új párja, akihez odabújik, ő nem rossz apa emiatt???

2014. jan. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg: A boldogság nem jár egyedül c.filmet. Sophie Marceau remekül játsza a 3 gyerekes anyukát:D A srác pedig a singli pasit:D
2014. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

van olyan ismerősöm, akire rátalált a szerelem miután kirepültek a gyerekek, utolsó is 18 éves forma volt.

egyáltalán nem biztos hogy egyedül maradsz, sőt!

szerintem minden életkorban/helyzetben a megváratlanabb módon is rátalálhat az emberre a szerelem

2014. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Én 30 évesen vettem el a feleségem, akinek volt 2 gyereke az előző házasságából, nekem egy. Most 40 évesek vagyunk és van 2 közös gyerekünk is. Na erre varjatok gombot. :-)
2014. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

3 gyerekkel biztos hogy sokkal nehezebb párt találnod, de nem lehetetlen. Nem mindegy az sem, hogy mennyi idősek. Tartsd magad karban folyamatosan a körülményekhez képest, vedd igénybe néha a nagyszülők segítségét, néha gondolom az apukánál is vannak, járj el társaságba. Nem tudhatod, hogy épp hol találkozol valakivel.

Amúgy ha valakinek kellesz, akkor 3 gyerekkel is kellesz, ha meg nem, akkor gyerek nélkül sem kellenél.

30 felett, 1 gyerekkel találtam a páromra, de előtte 3 évig egyedül voltam.

2014. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Azert aki szül 3 gyermeket, legyen mar egy elkepzelese a maganeleteröl , ne az eladosorba kerult lanyt jatssza, ijesztö, szegeny gyerekek
2014. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk tök érdekesek vagytok. Múlt héten volt egy kérdés ahol a kérdező azt kérdezte, hogy tényleg nehéz társat találni 30 felett, akkor szinte mindenki azt írta hogy igen. Most meg még pluszba van 3 gyerek már mindenki azt írja, hogy talál, elég érdekes válaszok.
2014. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19: ezt nem lehet megjósolni. A környezetemben vannak elvált anyukák 1-2 gyerekkel, akik simán találtak párt, van akinek született az új társtól is, van akinek nem, de közösen nevelik a mindkettőjük innen-onnan gyerekét. De vannak 30+ éves nőismerőseim, akik még csinosnak is mondhatóak és még tartós kapcsolatuk sincs.


Még arra gondoltam, hogy talán az lehet az ok, hogy 30-35 felett sok férfinek van gyereke, aztán elvált, fizeti a gyerektartást. Ha új társat keres, akkor egy gyermektelen nő elég rizikós, mert majd akarhat saját gyereket (a férfinek esetleg elég az, akik után fizeti a gyerektartást), nehezen alkalmazkodik ahhoz, hogy a láthatáskor másét kell etetnie, pesztrálnia.

2014. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!