Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon elváltam és nálam...

Ha fiatalon elváltam és nálam van mind a 3 gyerek, akkor kb zéró esély van arra, hogy ne maradjak magam?

Figyelt kérdés
Az anyuka vagyok, 31 éves. Egyelőre se időm se kedvem pasikkal foglalkozni, csak elgondolkodtatott a dolog. Korombéliek gyerek nélkül is nehezen talàlnak normális párt... Tényleg ennyire kilátástalan? Kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy mégiscsak "macskás öregasszony" leszek, ha egyszer felnőnek, nem is tűnik annyira nyomasztònak. Érdekelnek a vélemények!
2014. jan. 5. 23:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18: "Azert aki szül 3 gyermeket, legyen mar egy elkepzelese a maganeleteröl , ne az eladosorba kerult lanyt jatssza"


Apuka ne játssza inkább a hősszerelmest, aki virágról virágra jár, hanem legyen egy kis felelősségérzete a családja iránt, és akkor az anyuka sem fog eladósorba került lánykát játszani.

2014. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

18:

Azért, mert valakinek 3 gyereke van, még jó hogy igénye van egy társra is. Nemcsak azért kell a Nő mellé egy társ, hogy meglegyen a napi *** már bocsánat. Azt máshogy is meg lehet oldani, biztos lenne rá jelentkező a kérdezőnek is, csak ő nem erre vágyik.

Vagy ha gyereke van valakinek, akkor temesse el magát?

Nem ismerem a családi hátteredet, de a három közül valamelyik biztos rád illik:

1. Nincs gyereked. Így könnyen megmondod mindenkinek a tutit.

2. Van gyereked is, és az apa is veled van (férjed/társad/pasid), boldog családi életet élsz, és úgy gondolod mindenkinek olyan tutin sikerült az élet, mint neked.

3. Van gyereked, de nincs társad, és úgy gondolod ahogy neked se sikerül találni, másnak se fog.

2014. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szia.Én is 31 éves vagyok,elvált,3 gyermekkel.Ugyan ebben a cipöben vagyok mint te,jelenleg nem keresgélek.Volt egy rövid kapcsolatom a válás után,(4 éve váltam el)hát másnak nem ,leckének jó volt.De én is elgondolkodtam már a kérdéseden.
2014. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!