Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én pénzemmel azt csinálok...

Az én pénzemmel azt csinálok amit akarok, nem?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam egy tetoválást a bal csuklómra 10000 forintért.

A pénzt mellékállással kerestem, ezért úgy gondolom, hogy jogom van arra költeni amire szeretném.

Párom teljesen kiakadt, hogy így sincs pénzünk és még azt a keveset ami van is hülyeségekre költöm.

Tény és való, hogy nincs pénzünk, de én dolgoztam meg a tetoválás árráért és nem ő.

Erre felcsattant, hogy ezzel a szemére hányom, hogy én tartom el.

Én nem gondolok ilyesmire, de a SAJÀT pénzemet, had kölcsem már arra amire akarom.

Egyetértetek?


2014. jan. 11. 09:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
89%
MOndanám hogy jó drágám, de akkor te ebben a hónapban 10 ezerrel kevesebbért eszel. Ha nagyon éhes vagy nyalogasd a tetkód.
2014. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
32%
8 éve óta élek a párommal de még sohasem konfliktus forrása a pénz.Két kassza van,egy a közös ill. egy a saját,közösből megy a rezsi meg a kaja ami el is fogy hónap végére.A maradék fizupénzhez pedig nagyon szigorúan semmi köze a másiknak,ez fontos.Aki többet keres az többet is ad aki kevesebbet az ugyanolyan arányosan kevesebbet.A mi van ha....szituációkat meglehet beszélni értelmes emberek módjára.Ha nem,akkor mással van a gond csak nem mondják ki egymásnak.
2014. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
20%
Hű, te aztán kaptál a válaszokban rendesen. Szinte félve jegyzem meg, hogy szerintem neked van igazad.
2014. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 gungasam ***** válasza:
100%

Ahogy elismerted a párod igazát: nincs pénzetek....Akkor csak az a pénzetek volt amit a tetkóra költöttél, Te beképzelt liba!

Ha ketten vagytok akkor az a pénz az övé is ....Hallottál már olyasmiről, hogy közös élet,élet-közösség? Nem csak az ....ülés közös...

2014. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Jo, csak aztan ne sertodj meg ha fordul a kocka, es majd o keres tobbet, es hasonloan all hozzad.
2014. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!