Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját anyám nem fogad el...

A saját anyám nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a szüleim elváltak, anyámmal, pasijával, nagymamámmal lakok. Már nagyon régóta szeretem az extrém dolgokat, extrém sportokat, piercingeket, tetoválásokat, és minden ilyesmit. Régen felvetettem a tetoválás dolgot anyámnak, akkor azt mondta, hogy ahogy betöltöm a 18-at, azt csinálok a testemmel, amit akarok, de addig ne. Betöltöttem, már 2 éve is, és most azt mondja, hogy ha bármi ilyesmit képes vagyok megcsinálni, mehetek a háztól. A barátom is szereti az ilyen dolgokat, nem mutattam be neki, nem is szándékozom, csak képet látott róla, és lehülyézte. Elkezdte mondani, hogy én mit várok egy ilyen suhanctól, stb-stb. Évek óta ez megy, én arra gondoltam, hogy ha nem változik, akkor elköltözök apámhoz vagy barátomhoz (nem egy városban lakunk). Ti mit javasoltok?
2009. dec. 2. 12:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
Gondoskodni kell? Hm, ez egy kölcsönös dolog. Valami valamiért. Ha szabad akarsz lenni menj tovább, persze a saját felelősségedre.
2009. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
82%
Nézd kérdező, ne csak elolvasd, hanem próbáld értelmezni a válaszokat. Próbáld észrevenni, hogy anyukád szeret, eltart és jót akar neked. Rossztól akar megóvni. És elárulom, hogy a legtöbb szülő ilyen...a jó szülők. Mert nem az a jó szülő, aki mindent megenged...kicsit több tapasztalata van, mint neked. Nem tudom, hogy a barátod hogy nézhet ki, nem lehet megítélni ennyiből ezt a szituációt, de ha te jobban elfogadod anyukádat a véleményével, akkor ő is jobban el fog téged fogadni.
2009. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
65%

Lefordítom: nincs egy lyukas kanyid se, anyukád nem ért egyet a tetoválással, de tök bunkó, amiért nem hajlandó pár tízezret kiadni rá...

Kérj rá pénzt apádtól és csináltasd meg. Aztán közöld apával, hogy ő olyan jó fej és oda akarsz hozzá költözni. Ezt a kettőt rögtön egymás után...

Vagy: dolgozz (nem tilos suli mellett, tudod) és a pénzből csináltass tetkót.

Nekem is van tetkóm, ne érts félre, az első fizumból csináltattam, de 36 évesen én se vennék komolyan egy embert, akinek a nyakán, jól látható helyen tetkó van. Pláne nem egy piercinges embert. Ha én lennék pl. a munkaadó, fel se vennélek.

Aztán innentől a te döntésed...

2009. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Én meg az olyan embereket nem értem meg, akik tetoválásból, piercingből ítélnek, ismeretség nélkül. Ők meg a magamfajtát nem értik meg. Erről ennyit.
2009. dec. 2. 13:30
 15/39 anonim ***** válasza:
82%
Igen, csak a munkaadóknak ezt hiába fogod mondani, ugyanis nekik csak arra az egyre van idejük és lehetőségük, hogy első benyomás alapján ítéljék meg az embereket egy állásinterjún...
2009. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%

Ha annyira felnőttnek érzed magad, DOLGOZZ! Lesz pénzed tetoválásra, talán még piercingre is. Ilyen egyszerű a válasz. És nem csak anyukádnak kötelessége eltartani.

Nagyon hülyén gondolkozol. E.m.O?! :D

2009. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
És nagyon jól tudom, hogy anya szeret és csak félt. De ez már túlzás, nem a szeretetét érzem, hanem azt, hogy nem fogad el a hóborjaimmal együtt (nemcsak a tetkók+pc-k). Tanulok, olyan egyetemre járok, amit ki nem állhatok, csak a kedvéért. Ha bármi baja van, szól, és segítek neki azonnal, szó nélkül, akkoris ha nem tetszik, vagy nem akarok. És azt kapom cserébe, hogy semmit nem csinálok jól, nem csinálhatom azt, amit szeretnék, és még a barátaimat/szerelmeimet is az ő kedve szerint kéne megválogatnom. Hát hogyne... :)
2009. dec. 2. 13:35
 18/39 anonim ***** válasza:
67%
És gondolj bele abba a szituba, hogy mondjuk bekerülsz a kórházba és az orvosod nyaka és karja tele van tetkókkal. Te tudnál bízni benne? Szerintem te is megijednél, hogy most mi lesz, nem tudnád komolyan venni.
2009. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
70%
13.25 vagyok, mint írtam, szintén tetovált, de ettől függetlenül hazudik, aki azt állítja, hogy az első benyomás nem határozza meg a hozzáállását az emberekhez. Persze ezt a képet te megváltoztathatod és kiderülhet, milyen szuper egyéniség vagy,
2009. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Nem ítélek első látásra, bocsánat. Megbíznék az orvosban, nem véletlenül lett belőle orvos. A tetoválás a karján, vagy akárhol, csak egy hobbi, vagy valami kifejezése. Lehet pont a hivatásával kapcsolatos... Ebbe ne menjünk bele szerintem. Nem első látásra ítélek, és szerintem ez így van rendjén.
2009. dec. 2. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!