Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 21 éves...

Mit szólnátok, ha a 21 éves fiatok külföldre akarna költözni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném, ha elmenne.
2014. jan. 25. 17:16
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
ő akkor is egy gyerek
2014. jan. 25. 17:40
 12/32 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén ? Ebből az országból aki csak tud elmenekül ... nem véletlenül ! A fiad is mindenféle szempontból jobban fog járni . Én is külföldön vagyok 3 éve ,hamarosan hozom ki a lányomat és a nejemet ... A lányom is mindenképp profitálni fog ,hogy nem M.o.-n nő fel .
2014. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked az ,mert annak akarod látni ! -.- ... Ne állj a fiad útjába ,,mert jó nem fog kisülni belőle ! Egyébként azt is megteheti,hogy egyik nap fogja magát és nekiindul ... elvégre NAGYKORÚ !
2014. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor is egy gyerek"


Miért ha itthon marad a szoknyád mellett nem marad gyerek? Ha kimegy majd felnő!

2014. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
19 évesen költöztem ki külföldre, anyuci pice elkényeztetett kislányaként. Nem hazudok, tényleg még azt sem tudtam, hogy a porszívót hogy kell bekapcsolni vagy egy hús levest megfőzni, pedig egyik sem nagy ördöngösség! Ennek már 5 éve, köszönöm szépen jól vagyok, megtanultam mindent magamtól és elég jó háziasszony lettem. A mai napig haragszok a szüleimre, amiért kinyalták a pici fenekemet otthon és úgy gondolták, hogy nem vagyok elég felnőtt semmihez! Életem legjobb döntése volt, hogy kijöttem, felnőttem, van egy szuper munkám és végre nem vagyok anyuci pici kislánya!
2014. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%
Termeszetesen orulnek neki. Egyszer ugyis el kell mennie, kint pedig jobbak a lehetosegei. En 18 evesen mentem ki lanykent (mondjuk csak egy evre, de egyetem utan megint megyek), na az korai volt. 21 eves mar felnott ember, nehogy mar az anyja tartsa vissza.
2014. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy ennyire talpraesett.
2014. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
én is akárcsak a 15-ös hozzászolo, 19 évesen mentem ki külföldre. a szüleim támogattak, soha nem fogtak vissza, vagy -láncoltak - magukhoz. 3 nyelven beszélek, francia diplomám van, közben több országban is éltem, férjhez mentem Franciaországban. a legjobb döntés az volt, mikor elhagytam az országot, és nagyon hálás vagyok a szüleimnek, amiért soha semmibe nem szoltak bele és hagyták, hogy azt tegyem, amit szeretnék. 29 N
2014. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám mindenben, sőt, küldeném. Mit akarok, hogy egy élhetetlen ember legyen, aki 50évesen is csak minimálból "spórolgat", vagy hogy megtanuljon mindent, amit megtanulhat, és kint jó élete legyen?
2014. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi az úti cél a fiadnak ? :-)
2014. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!