Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 21 éves...

Mit szólnátok, ha a 21 éves fiatok külföldre akarna költözni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném, ha elmenne.
2014. jan. 25. 17:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
"Menj, fiam, és boldogulj! Ha bármi bajod van, és úgy érzed, hogy már nem tudsz vele egyedül megbírkózni, itthon mindig van számodra egy üres ágy és vacsora."
2014. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Olyan hülyeség kimenni.
2014. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%

Mondja ezt akinek nincs lehetősége .. vagy mersze ! :D

Na és már miért lenne hülyeség ? Hazaszeretetből nem lehet megélni !

2014. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%
Ja ,mert kint csicskaként nagyon jó! Igazotok van!
2014. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%
Csicskaként ??? Jó vicc ! Magyarországon (!!!!) csicskázol ..éhbérérért!!!! Én is úgy jöttem ki ,hogy a nyelvet sem beszéltem .. és mégsem voltam sehol csicska ..! !! Felküzdöttem magam a szamárlétrán és mára már vállalkozó vagyok !!!. Nemcsak rosszul sülhetnek ám el a dolgok !
2014. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván csicska lesz az, aki csicskalelkű, és otthon is csak ennyire vinné. Vagy nincs képzettsége, és nincs annyi sütnivalója se, hogy egy mosogatóból feljebb lépjen. Aki így indul ki magából, az ne is menjen külföldre, csicskázzon otthon, hisz mindenhova kellenek ilyenek is. De akinek magabiztos nyelvtudása van, illetve bátorsága belevágni az újba, és esetleg be is jön neki, azt azért onnan a szép kis országunkból ne hülyézzük már le... :)
2014. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Apukám külföldön építésvezetői munkát kapott, minden volt csak csicska nem :)


Hogy mit szólnék?


"Sok sikert fiam, büszke vagyok rád, hogy nem elégszel meg az itthoni posvánnyal, és van bátorságod kilépni a nagyvilágba. Örülök neki, hogy olyan embert neveltünk belőled, aki mer lépni. Ha nem is sikerül, mi szeretettel várunk haza."

2014. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

támogatni kell, és persze biztosítani őt arról, hogy ha nem sikerül, akkor ti hazavárjátok. szerintem egy embernek akármennyi idős, nagyon jót tesz ha világlátott, tapasztalt valakivé válik. ezzel semmit nem veszít.

ha visszafogod, akkor téged fog hibáztatni, és megromlik köztetek a kapcsolat. ha engeded, akkor hálával fog rád gondolni, és örömmel jön haza.

2014. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
És meddig akarod még anyuci pici fiaként kezelni???Ha nem hagyod felnőni, akkor nem is lesz belőle felnőtt soha. Lehet, hogy pont azért is akar külföldre menni, hogy tőled minél messzebb legyen és ki akar szabadulni az elnyomásod alól.
2014. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván hiányozna, de nem lennék annyira önző, hogy a saját érzéseim miatt hátráltassam. Maximum tanácsot adnék neki, akkor, ha úgy látnám, hogy nem sikerülne neki - nem néz utána a dolgoknak, nem jó a nyelvtudása, nincsenek céljai (csak azért megy külföldre, mert azt hiszi, hogy ott kolbászból van a kerítés, és mindenféle külön képzettség nélkül úgy fog élni, mint Marci hevesen stb.).
2014. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!