Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 21 éves...

Mit szólnátok, ha a 21 éves fiatok külföldre akarna költözni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném, ha elmenne.
2014. jan. 25. 17:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön akkor jó, ha van egy jó szakmád, ahogyan itthon is. Kinn sem fonják kolbászból a gátat. De itthon meg aztán még ennyi lehetőség sincs. Nem hülyeség kimenni, de ott maradni is csak akkor érdemes, ha nem arra megy el az össz fizetésed, hogy kifizesd a szállásodat, meg ne halljál éhen (lásd Anglia) hanem, hogy azért tudjál valamicskét félre tenni.
2014. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
21 év? 18 évesen ki szerettem volna menni, de édesanyám eleinte nem támogatott. Most 23 éves vagyok, és bár szeretem, sajnos haragszom rá, mert nem támogatott. Ha szereted, elengeded. Minden ember szabad, egyébként meg, ahogy én is, úgy mindenki más is ha szeretne, elmegy. Előbb, vagy utóbb
2021. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!