Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan, akinek...

Milyen anya az olyan, akinek minimális egészség és egészséges táplálkozási kultúrája sincs?

Figyelt kérdés
Értem ezt arra, amikor a legalapvetőbb tüneteket (könnyű megfázás, hasmenés, gyomor rontás, stb.), betegségeket sem tudja otthon orvosolni a gyereken és családján, hanem egyből fut az orvoshoz és beutalja a gyereket, illetve nem szokása főzni, vagy ha mégis, akkor sem a tápláló házi kosztot.

2014. jan. 26. 19:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
9-es próbálj először lenyugodni, s azután válaszolni, mert így nagyon ferdül a téma. Köszönöm. várlak vissza szívesen :)
2014. jan. 26. 19:21
 12/52 anonim ***** válasza:
84%

Ó, szóval ennyire unalmas a vasárnap estéd...

Szánalmas vagy azért, tényleg azt képzeled, hogy a te hátsó feledből fúj a passzátszél? Majd te megmondod a tutit, hogy a "társadalomnak" hogyan kell élnie?

Hány éves vagy, 13? Annyi idősen ez az önteltség még elfogadható, de utána illene kinőni.

2014. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de elég nagy butaság, amit itt kiírtál.

Miért akarsz szidni bizonyos anyákat?

1.Mert orvoshoz viszik a beteg gyereket és nem kezdenek otthon házi praktikákhoz folyamodni? Én jobban bízom a gyerekorvosban, mint saját magamban -ugyanis nem vagyok orvos!

2. Nem mindig főzök, ugyanis dolgozom és nincs mindig rá időm. Ha főzök, akkor se biztos, hogy tápláló házi kosztot, hanem egészséges salátákat, főzelékeket, ilyesmiket készítek.

Mi is a problémád??

2014. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
90%
Érdemesebb lenne arról az igen kártékony társadalmi jelenségről beszélni, amikor egyesek úgy vélik ők jobban tudják hogyan is kéne élni a másiknak...
2014. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
92%

#9 vagyok, szerintem meg nem ferdül a téma, és ne haragudj de mindenkinek joga van megkérdőjelezni a feltett kérdésed számonkérő jellegének a jogosságát.


Ha ez nem tetszik, írj blogot.


Majd akkor mondd meg a frankót ha olyan erkölcsi magaslatról teheted amit tényleg elismerünk mert az hogy névtelenül lököd a sódert az nem ad neked semmilyen előjogot hogy ítélkezz itt a "halandók" fölött.

2014. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Látom, hogy ez a vasárnap mindenkinek nagyon feszülten telt. Próbáljátok elkerülni ezt a kérdést, ha félre van értve. Senkit nem szidok, 32 vagyok, van egy 8 éves fiam. Ha itt nem kapom meg az indulatmentes válaszokat, akkor felteszem más körökben, nem gond. Az utóbbi 2 válaszolón kívül senki nem unatkozik, viszont látom, hogy a hisztinek mindig van idő. Szuper nívó, bravo :)
2014. jan. 26. 19:29
 17/52 anonim ***** válasza:
80%

Akkor bocsánat.

Igen ők pocsék anyák, te pedig tökéletes vagy.

Tessék megkaptad a választ amire vártál.

2014. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
79%
32 évesen ilyen hisztis vagy, amiért nem neked tetsző válaszokat kaptál? Ugyan...
2014. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
74%
5 Ő a szerető aki kiba mérges, mert a faszi ahelyett, hogy otthonról dobbantott volna, inkább kivágta őt:DD
2014. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
76%
16 Itt maximum neked lehetett feszült napod, hiszen ezt a kérdést te indítottad:DD
2014. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!