Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztelet a KIVÉTELEKNEK, de...

Tisztelet a KIVÉTELEKNEK, de miért utálják sokan az anyóst?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 14:23
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
nah én erről beszéltem...
2009. dec. 7. 18:21
 22/45 anonim ***** válasza:
Szerintem primitív ősgyerekekkel gyakrabban megesik, hogy mellre szívják a primitív öregeik baromságait.
2009. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom az anyósom, egyszerűen lesz...m. Lenne miért utálnom az biztos, de egyszerűen úgy gondolom nem fogom hülyékre pazarolni az energiámat. Ő utál engem teljes szívéből, mégis szegényke kénytelen nézni a pofikámat nap mint nap, mert együtt lakunk. Apósom imád minket, főleg hogy 13 hónapos unokája van, de mit várjak egy olyan nőtől aki a saját fiát nem szereti? Akkor biztos nem én leszek a favorit nála.

Erről ennyit.

2009. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Tök hülye válaszokat olvasok itt. Röviden ennyi. Mert kapott családtag. Ráadásul olyan aki joggal érzi, hogy beleszolhat gyereke életébe. Mindenki a párjába szeret bele nem a szüleibe az csak a hozott melléktermék, ami keményen kihat az életünkre. A mi családunkban nincs anyósozás. A párom szereti az anyámat, én meg közönbös vagyok az anyósommal szembe, mert jó ha egy évben kétszer találkozunk. (messze lakik) Így viszont ki sem alakult köztünk se utálat se szeretett.
2009. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Azért azt érdekes megemlíteni, hogy az após-vej kapcsolat nem olyan, mint az anyós-meny kapcsolat. Szóval ez olyan női dolog, mert a nők foglalkoznak ilyen apró dolgokkal. Hozzáteszem én is nő vagyok, van anyósom és hiába mondják, hogy szerencsés vagyok, mert jó anyósom van, igazából ez mindkét félen múlik. Jó anyós akkor valaki, ha jó a menye is és fordítva, mert csak így partnerek egymásnak. Az anyósok között is sok típus van. Van, ahol biztos, hogy van az utálkozásnak oka, mert mindenbe beleavatkozik, de nem hiszem, hogy mindig erről lenne szó. Vannak olyan menyek, akik pl. a baba érkezésénél mindenkit kizárnának az életükből. Anyósék az unokát van, ahol nagy ritkán évi 1-szer láthatják ilyen okokból. És lehetne folytatni a sort, nem az anyósokban van csak hiba, hanem a menyekben is - persze minden eset más. Én úgy érzem, hogy azért van ezen az oldalon egyoldalúbban lefestve a dolog a menyek javára, mert több a fiatalabb felhasználó (meny), mint anyós az oldalon. Szerintem nagyon sok veszekedést meg lehet spórolni, ha a felek feladnának a büszkeségükből és visszavennének (menyek és anyósok egyaránt).
2009. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
19:56-ostól szeretném kérdezni, hogyha ennyire utálja az anyóst, miért is lakik nála? Kinek a házában is lakik? Ha nem bírna téged meg a saját fiát, valószínűleg nem adta volna meg a lehetőséget, hogy ott lakjatok. Hálátlan.
2009. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
Én nagyon csípem az anyósomat, fiatalon ment férjhez, úgyhogy még most is elég fiatal, meg mindig kis tip-top nőies. Most született unokája nemrégen (sógornőm babája) látszik rajta, hogy ezeket a modern pelenkákat (libero, papmers) anno nem használhatta, mikor a gyerekei kicsik voltak. De különben szerintem teljesen normális, tisztelem szeretem, és ez fordítva is igaz.
2009. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:

Én egy 22 éves lány vagyok, aki szintén ki nem állja az anyósát. A párommal 2 éve élünk az én szüleimmel együtt, és csupán két 7ente járunk hozzájuk, de nekem az kész örökkévalóság. Ott én egy senki vagyok, aki elvitte anyucika kicsi fiát, aki a világ legokosabb, legjobb, leg..leg..legje, közben meg nem is ismerik őt.Egy nagy színjáték ami ott folyik. Minden a nagy könyv szerint zajlik, mert így a helyes. Ők senkivel nincsenek jóban, csak a maguk kis világában élnek, és minden , ami az ő szokásaiknak kicsit is eltérő, az rossz. Maradiak. Anyósnak ha vki testápolót használ,az rendellenes dolog, bűn.Én pedig egy átlagos, mai világban élő fiatal lány vagyok. De náluk én egy rivalkodónak számítok mindennel, pl. smink(pedig minimálisan sminkelek). Az istenért nem vennék észre, hogy nem én vagyok feltünő, hanem ők élnek

egyedül ennyire maradi, ennyire ,,csak mi vagyunk a jók" életet.Én csak egy jött-ment betolakodó vagyok.

2009. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Olvasva a válaszokat, sok anyós és feleség válaszolt :-)

Tisztelet a kivételnek, de sokan nem tudják elfogadni, hogy a kicsi fiukat nem ők irányítják tovább.Mert hát lássuk be, néha kell nekik egy kis terelgetés...Vagy csak én fogtam ki ilyen férjet?

Nálunk ott kezdődik a gond, hogy a drága mama a "mi" alatt még mindig magát és a férjemet érti)))10 év házasság után is.Én nem értem miért kell beleszólni abba, hogy a feleség pl. hogy vezeti a háztartást? Ha a fiának jó, valószínűleg azért jó, mert a mama így nevelte, nem? Leszek még én is anyós, és remélem a saját megpróbáltatásaim eszembe fognak jutni, és befogom a szám.

2009. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

amikor összejöttem a párommal nagyon jó kapcsolatom volt az "anyóssal". éreztem rajta, h elfogad, örül, h szeretem a fiát, nem akart közénk állni, bár mindig küldött egy valag kaját (ezt sértésnek éreztem, mert elég jól főzök)...


na mind1.

aztán amikor fél éve voltunk együtt volt egy csúnya balhé köztünk, majdnem úgy volt, hogy szakítunk. és ekkor drága anyuka felhívott, és anyatigrisként pörölt velem, hogy mégis hogy merem ezt megtenni a drága kicsi fiával, hiszen ő szeret engem, és ki ne merjem dobni....


na azóta nem beszélünk. a párommal azóta minden a legnagyobb rendben, de anyóssal azóta 2 szót nem váltottam. nincs köztünk harag, sem ellenségeskedés, csupán közömbös lettem a számára...

csalódtam benne, de ezt nem azt jelenti, hogy nem szeretnék vele jóban lenni, viszont a 3 lépés távolságot megtartom....

2009. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!