Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal még csak egy...

A párommal még csak egy hónapja vagyunk együtt, de máris dirigálni akar a kislányomnak. Engedjem?

Figyelt kérdés
A kicsi egy kicsit rossz, ezért rászól a párom ami nekem nem tetszik. Az én gyerekemre majd én rászólok.
2014. febr. 8. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
98%
Es te ilyenekert miert nem szolsz rä?
2014. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
97%

Azt azért valljuk be, hogy az anyák nagy része nagyon elfogult a gyerekével szemben, és nem képes objektíven felmérni a viselkedését.

Szóval, megkérdezném a párodat is, hogy a te gyereked valóban csak "egy kicsit rossz"-e...

2014. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
88%
Miért szerinted normális ha csúnyán beszél?
2014. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
76%

Elég szégyen ez rád nézve.

Elsüllyednék szégyenemben, ha másnak kellene rászólni a gyerekemre helyettem.

2014. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van. Ezekért neked is rá kellene szólni a kislányodra.

Amikor összeköltözött veletek, nem csak neked lett a párod, hanem a kislányodnak a nevelőapja is lett. Neki is, mint minden szülőnek nem csak joga, hanem kötelessége is nevelni a gyereket.

2014. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
A gyerekre ne szóljon rá mivel még nem biztos, hogy együtt maradunk.
2014. febr. 8. 20:25
 17/62 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit több konkrétumot írhatnál...

Ha pl.: Követelőző vagy nekiáll hisztizni, mert várnia kell valamire 5 percet akkor, miért ne lenne jogos, ha rászól? Vagy ha tiszteletlen? Nézd nekem apósjelöltemet kellett megnevelni, mert az csak egy dolog, hogy a házban a többiekkel úgy beszél ahogy, de engem nem a seggiből rántott ki. Szóval, lehet, hogy Te eltűröd a lány viselkedését, és hagyod, hogy tiszteletlen, bunkó, lekezelő vagy akármilyen legyen, de ha a párod elvárja, hogy Ővele emberhez méltón beszéljen akkor el kell fogadni.

Mondjuk lényeges a korotok. Hány évesek vagytok? Mindhármótok beleértve?

25/N

2014. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
79%
Minek vagy olyannal akivel már most tudod, hogy nem biztos a jövőd?
2014. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne szólhatna rá? Ha a gyereked csúnyán beszél és rosszalkodik, akkor miért ne?


Hiába a te gyereked, ha te nem neveled rendesen.

2014. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
A párom nem engedi, hogy a kislány tegezze. Egy két évesnek ezt hogy magyarázod el?
2014. febr. 8. 20:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!