Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal még csak egy...

A párommal még csak egy hónapja vagyunk együtt, de máris dirigálni akar a kislányomnak. Engedjem?

Figyelt kérdés
A kicsi egy kicsit rossz, ezért rászól a párom ami nekem nem tetszik. Az én gyerekemre majd én rászólok.
2014. febr. 8. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
79%
Utolso, az sem normalis, hogy az egyedulallo szulo a tinikor vegeig egyedulletre legyen karhoztatva, csak nehogy seruljon a kicsike lelke. Megvan az egeszseges modja annak, hogy a szulo uj tarsat talaljon.
2014. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
51, nem is ezt modntam. De az a hozzáállás tiszteletreméltóbb mint amit a kérdező csinál... A család nem olyan, aminek a tagjait havonta lehet cserélgetni sérülés nélkül.
2014. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem pontosan te akarsz dirigálni a párodnak, megmondani, hogy mikor és hogy szólhat rá a kislányodra. Csak a te engedélyeddel szólhat rá. Nem szivesen nézel szembe magaddal.
2014. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

A párommal még csak egy hónapja vagyunk együtt,



Vagyis, egy hónapja éltek közös háztartásban ? vagy egy hónapja ismered ? nem egyértelmű.

2014. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

Ez is te voltál???


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


még jó,hogy nem verted bele a gyerekbe,hogy "APA" pisti helyett...szégyen,komolyan!


Miért kell egy 2 évest összezavarni...

Egyébként elég fura,hogy csúnyán tud beszélni,a bácsit meg tudja kimondani??!!!


Te beteg vagy komolyan és remélem ez egy FAKE kérdés!


Ha mégis igaz,akkor szegény kicsi lány!!!!

2014. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
* "a bácsit meg NEM tudja mondani"
2014. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Valakitől megtanult az a kislány kétévesen csúnyán beszélni. Ideje lenne arra a személyre odafigyelni, kétévesen a kislány magától nem tud ugy beszélni. Hogy hányadik férfi az életedben, te tudod, javaslom ne erőltesd az apu szólitást, a tegeződést, ki tudja még hány ismeretséged lesz még ? Ne kelts fölöslegesen apahiányt a gyermekben.
2014. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a bácsit nem tudja kimondani, vagytok ott ketten épelméjű felnőttek, te, és az Attila, rátok számithat az a kislány, próbáljatok meg ti valami elfogadható megoldást találni annak a kislánynak. Ehhez nem kell főiskola.
2014. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, majd ha 16 évesen neked megy a nagy késsel, akkor visszasírod, hogy nem nevelted
2014. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
71%
Két éves gyerek káromkodik uramisten... Mondjuk ilyen anya mellett nincs min csodálkozni...
2014. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!