Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám helyében megvernél?

Apám helyében megvernél?

Figyelt kérdés

Elég nagy hülyeséget csináltam. 2 hetet lógtam a középsuliból. Otthonról elindultam úgy, mintha iskolába mennék, még a kaját is elcsomagoltam, de az épületig

már nem sikerült eljutnom. Helyette elmentünk csavarogni néhány haverral. Először csak egy napról volt szó, aztán nem volt megállás. Azért nem buktam le, mert mindig hazaértem addigra, mint kellett. Az igazolással volt egy kis problémám. 6-ot írtam apám nevében, a többit pedig hamisítottam. Az orvosi pecsétek egymás hegyén hátán vannak az ellenőrzőben, nem hittem volna, hogy megszámolja az ofő. Egyik osztálytársam is így igazolt magának napokat. Odahamisítottam egy aláírást az orvos nevében is. Az ofő végülis rendes volt, mert azt mondta, hogy a hamisítást nem fogja tovább adni senkinek. Nem akarja, hogy igazolatlan legyen a hiányzás és bajba sodorjam magam és a szüleimet. Akiket egyébként holnap vár tanítás után. Apáméknak még erről sem mondtam igazat. Úgy tudják, hogy szülőértekezlet lesz és nem azt, hogy kimondottan velük akar a tanárnő beszélni. A hiányzásról sem tudnak semmit. A legdurvább "meglepetés" pedig az lesz, hogy este (kb. mire hazaérnek) jön hozzánk a mamám és beszámol arról, hogy mit csináltunk a haverjaimmal. Az egyik lógás alkalmával elmentünk a plázába és loptunk néhány apróságot a boltban (chips, kóla, cigi) , mielőtt beültünk a moziba. Kamera nem volt, de az eladó mindent látott. Nem szólt, mert a mamám barátnője. Én nem ismerem őt, de ő ismer fényképről. Mindenről tájékoztatta a mamámat. A mamám pedig felhívott mobilon és megfenyegetett. Vasárnap, azaz holnap eljön hozzánk kitálalni apámnak és ha rajta múlik nem úszom meg egy kiadós atyai verés nélkül. Nem csak azért, mert szégyent hoztam rá és a szüleimre, hanem mert fel is jelenthettek volna. Eddig mindig védett, de most nem fog az én érdekemben.

Először arra gondoltam, hogy holnap haza sem megyek tanítás után, hanem valahol meghúzom magam. De aztán rájöttem, hogy nemcsak hülyeség, hanem gyávaság is lenne.

Ráadásul utána már tényleg garantált lenne egy nagyon nagy verés.


2014. febr. 22. 18:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%

2 jó nagy pofont bizony megérdemelsz, és javaslom hogy álld is őket derekasan.


mondjuk én elég komoly gimibe jártam, ha a gyerek nem volt bent aznap, és a szülő nem jelentette a titkárságon h beteg, v. hirtelen közbejött családi ügy miatt hiányzik, akkor az ofő hívta a szülőt h mégis merre van az a drága jó gyermek.

én egyszer tizedikben suli helyett moziba mentem az osztálytársammal, természetesen hamar híre ment anyám felé, ő pedig szépen elbeszélgetett velem. utána nem volt kedvem lógni.


ezentúl embereld meg magad, és ne lógj, ne hazudj a szüleidnek. a jól felfogott érdeked hogy tanulj normálisan, ennyivel minimum tartozol nekik és magadnak is.

2014. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha az én gyerekem lennél, egy istenes apai verés és fél éves szobafogság lenne a büntetés. Nem beszélve arról, hogy minden egyes sérelmezetthez személyesen vinnélek el, és kérnél bocsánatot egyenként mindenkitől. Valami iszonyatos gerinctelen egy gyerek vagy. Örülj, ha megúszod egy veréssel.
2014. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
72%
Hát én tuti adnék pár apai pofont :D
2014. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%

Rajtad nem segít már pár pofon.


SZERINTEM FEL SEM FOGTAD, HOGY ELINDULTÁL A BŰNÖZŐK VILÁGÁBA!!

Te leszel a legjobb nő a sitten...


Tudod, eddig te szop@ttad a tanárokat, az eladókat, a szüleidet,

most majd téged fognak a cellatársak szop@tni!!!

2014. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%

" A mamám pedig felhívott mobilon és megfenyegetett. Vasárnap, azaz holnap eljön hozzánk kitálalni apámnak és ha rajta múlik nem úszom meg egy kiadós atyai verés nélkül. "


Nem.


Én a mamát dobnám ki a házamból, örökre, hogy ne kavarhassa többé a sz.rt, és ne engem használhasson eszközül arra, hogy rajtad leverjen valami isten tudja mikori saját apa-gyűlöletet.


Én leülnék veled és igyekeznék belőled kiszedni, hogy mi fáj ennyire, ami miatt folyton és vadul lázadsz.


A verés a nevelés csődje. A másikat megalázod vele, gyűlöletet szítasz magad ellen, magad pedig csak szánalmas leszel általa.

2014. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%

25-ös voltam: ha lány vagy, akkor a nagyanyád a nőt is gyűlöli benned.


Én nem vernélek, hanem elvinnélek pszichiáterhez ÉS a mamával többé szóba sem állnék.

2014. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális, Utolsó válaszoló.

Itt akinek felelnie kell a következményeiért, az nem más mint a Kérdező, nem pedig a nagyanyja. Tudod mikor lett volna szemét? Ha a barátnőjének azt mondja, hogy inkább jelentse fel az unokáját + abba bele sem gondolsz, hogy ez mekkora szégyen? Ha én megtudnám, hogy a gyerekem/unokám egy barátomtól lop, esküszöm megemlegetné, egy életre! Örüljön neki, hogy ennyivel megússza ezt az egészet!

Itt egyébként senki sem egy isteni verésről írt a válaszadók közül, hanem pofonról, amit a eléggé kiérdemelt a Kérdező.

2014. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
kérdező azért írd meg mi volt...:)
2014. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!