Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hibáztam, vagy csak...

Tényleg hibáztam, vagy csak raplizik anya élettársa?

Figyelt kérdés
Süteményt sütöttem a barátomnak és elvittem neki mindet. Erre ez a fura ember eljátsza a hattyú halálát, hogy én mennyire megnehezítem a dolgát, mert még csak meg sem kínáltam. Amúgy is pipogya, de ezt már tényleg nem lehet nevetés nélkül kibírni!
2014. febr. 24. 21:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
95%
Elég szégyen. Gondolom anyád semmire sem nevel.
2014. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
87%
7-es vagyok. nem oltogatásbol irtam. legközelebb legyél kicsit figyelmesebb, akkoris ha nem csiped annyira anyud élettársát, tegyél nekik félre 1-1 szeletet. jol fog nekik esni, hogy rájuk is gondoltál.
2014. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, saját keresetem van, hadd ne legyek már új apucihoz ragaszkodó kislány!
2014. febr. 24. 21:59
 14/51 anonim ***** válasza:
89%
Költözz el, ha nem szeretnél másokhoz alkalmazkodni.
2014. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
46%

én megértelek kérdező,nekem múltkor anyám élettársa ugyanezért pattogott. Valentin napra sütöttem egy tortát barátomnak amit átvittem neki. Sziv alakú torta volt,első sütim amit csináltam :) Kikakadt amiért nekik nem adtam belőle... de mondom majd akkor egy fél szivet viszek át barátomhoz nem? Aztán jött azzal h az ő gáza,cukra stb... Mondom sztem apám elég gerektartást fizet h nyugodtan süssek egy tortát itthon,ugy h nem én veszem meg hpzzá valókat. 60 ezer ft-t fizet rám apa... nem tom mit vár a pasi most komolyan...

16/L

2014. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Az alkalmazkodás, hogy készítek valamit valakinek, amihez másnak semmi köze, de azért szét kéne osztanom? Ugyan már!
2014. febr. 24. 22:07
 17/51 anonim ***** válasza:
93%

"21 éves vagyok, saját keresetem van, hadd ne legyek már új apucihoz ragaszkodó kislány!"


Még otthon laksz, de az öntudat látom már megvan. Nem a ragaszkodásról van szó, hanem a minimális emberi odafigyelésről, hogy nekik is otthonhagysz 2-2 szeletet a süteményből.


Ha anyád rántotthúst csinál és neked nem hagyna az gondolom a mostoha sors égbekiáltó példája lenne.

2014. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
85%
A megoldás, hogy legközelebb hagysz neki, és meg a békesség. Amúgy 21 évesen már tényleg elköltözhetsz...
2014. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
54%
#15-ös én teljesen megértelek. Szerintem azt kellene csinálnod, hogy fogod azt a 60 ezer forintot és elköltözöl egy saját helyre. Nyilván az étkezésed, lakhatásod, ruházkodásod, szórakozásod, tanulásod és eü ellátásod korántsem kerül 60 ezer forintba, akkor pedig nehogy már egy ilyen jöttment gazdagodjon belőled!
2014. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
71%
19, pont ezt gondoltam én is!
2014. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!