Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hibáztam, vagy csak...

Tényleg hibáztam, vagy csak raplizik anya élettársa?

Figyelt kérdés
Süteményt sütöttem a barátomnak és elvittem neki mindet. Erre ez a fura ember eljátsza a hattyú halálát, hogy én mennyire megnehezítem a dolgát, mert még csak meg sem kínáltam. Amúgy is pipogya, de ezt már tényleg nem lehet nevetés nélkül kibírni!
2014. febr. 24. 21:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
87%

Azért a 15 ös esete más, hiszen az nem egy felszeletelt süti, hanem torta, amiből visszavinni, hacsak a ajandékozott nem ajanlja fel fura..

Szeletelt sütiből nekem szokatlan, hogy eszedbe sem jutott kérdező otthon hagyni..nekem is rosszul esett volna...

2014. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
60%
Igazad van, szív alakú tortából tényleg nem hiszem, hogy vágni kellett volna. A válasz inkább a 60 ezer forinton való vekengésnek szólt.
2014. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
69%
Pár falat jusson már a családnak is még ha nagyon szerelmes vagy is.
2014. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
86%

Oké, hogy ilyen nagyon önellátó vagy, de akkor is illik. Ugyan úgy, ahogy eszel abból, amit anyukád főz, illett volna hagyni legalább 1-1 szeletet nekik... Mi már 50 km-re lakunk a szülőktől férjemmel, de mikor hazalátogatás előtt sütök, mindig teszek félre, hogy tudjak nekik is vinni. Pedig nem vagyok öreg, 23 éves múltam.

Én nekiállnák, sütnék még egy adagot.

Neked hogy esne, ha anyud sütne sütit, amit megkívánsz, megkóstolnád, de mire kettőt fordulsz, elviszi? Nyilván nem irigyled, nem arra célzok, csak ha már az ember orra előtt csinálnak valamit, amire füllik a foga, aztán meg sem kínálják, az nagyon rossz tud lenni.


Bagatell, de ugyan olyan, mint mikor másodikban a padtársadnak volt csipsze, de nem adott, pedig nagyon szerettél volna enni belőle.

2014. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
31%

...


Hát én nagyon meglepődtem pár válaszon.

Szerintem ha a barátodnak sütsz tortát akkor baromira nem kellene adnod belőle a nevelőapádnak. Ha akarnál persze adhatnál, de ha nem akarsz az is a magánügyed.


Mint ahogy nevelőapádnak, egy felnőtt embernek sem kellene ezen kiakadnia. Nem értem milyen jogon várja el, hogy kapjon egy sütiből, amit más csinált.


Üdv: 35/f, egy apuka.

2014. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
38%

Mi az, hogy illett volna? Ti ha pl szülinapra a barátotoknak tortát sütnétek akkor is kivágnátok belőle két szeletet hogy odaadjátok a szüleiteknek mert ezt "illik"?

Max kedvességből lehet adni, de mindenki egyénileg döntse el, ne más... Főleg inkább az gáz, hogy emiatt kiakad valaki... örülök, hogy nem adtál neki!!

2014. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
77%

"Nem értem milyen jogon várja el, hogy kapjon egy sütiből, amit más csinált."


Azon az alapon, amin 21 évesen elvárja, hogy anyu adjon a húslevesből.

2014. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
39%

Annyira kész, ami itt folyik. Mindenki olyan kuncsorgós éhenkórász, hogy ha egy családtagja sütit süt, akkor neki abból "jár"? Mégis mi a francért?


Ha szeretne sütit enni, kérje meg, hogy süssön neki. (Vagy a legjobb, süssön magának.) Komolyan milyen dolog már felnőttként a földhöz verni magad, mert nem kapsz édességet.

2014. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
48%

"Bagatell, de ugyan olyan, mint mikor másodikban a padtársadnak volt csipsze, de nem adott, pedig nagyon szerettél volna enni belőle."


Akkor vegyél magadnak chips-et! Pont utáltam, hogy ha nagy nehezen összekuporgattam a 70 forintot, azonnal mint a dögkeselyűk, odajött az összes nyomi, és kinézték a kaját a számból.

2014. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a szív alakú tortából nem kellett volna vágni semmi képp. Én csak annyit mondtam volna az élettársak helyében, hogy mondjuk szívesen megkóstoltam volna, vagy ilyesmi, de nem kéne felfújni a dolgot.

Bár az is igaz, hogyha itthon sütök valamit "elvitelre" akkor vagy két adagot sütök, vagy másnap csinálok a családnak is.

2014. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!