Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hibáztam, vagy csak...

Tényleg hibáztam, vagy csak raplizik anya élettársa?

Figyelt kérdés
Süteményt sütöttem a barátomnak és elvittem neki mindet. Erre ez a fura ember eljátsza a hattyú halálát, hogy én mennyire megnehezítem a dolgát, mert még csak meg sem kínáltam. Amúgy is pipogya, de ezt már tényleg nem lehet nevetés nélkül kibírni!
2014. febr. 24. 21:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
80%

Lehet nekem van fura családom, de nekünk alap, ha szendvicset fogunk enni is megkérdezzük a többieket esznek-e velünk, vagy készíntsünk-e nekik is:S

Nálunk ez mindig így volt természetes, már nem élek velük, de ha hazamegyek, akkor is van, hogy én készítem el az anyukámnak is a szendvicsét.


Inkább az anyukája párjához való hozzáállása és tiszteletlensége fura..

Ezt a stílust senkivel sem volna szabad megengednie magának..


(főleg nem az anyja párjával szemben, amikor ki van szolgáltatva nekik felnőtt létére)

2014. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Ömm... az anyagias dolgok többségét, amiket említettél, nem is én írtam.

Anya meg kapott a süteményből, mert kért és nem utólag játssza a sértődött óvodást. Amúgy is, alig egy hónapja költözött ide, mégis mit vár? Apának ne szólítsam?

2014. febr. 25. 15:45
 43/51 A kérdező kommentje:
Kiszolgáltatott? Miért?
2014. febr. 25. 15:54
 44/51 anonim ***** válasza:
48%
Az én családomban meg aki éhes, az csinál magának szendvicset. Mint a nagylányok és nagyfiúk. Engem az lep meg, hogy ha megkérdezed, csinálj-e másnak, igent mond: ennyire lusta, vagy abban a szent minutumban éhezett meg?
2014. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Jogos felvetés.

Na meg, azt mondjátok, süssek neki. Ennyi erővel ő is süthetne nekem.

2014. febr. 25. 18:33
 46/51 anonim ***** válasza:
31%

Én is elvittem volna mindet a barátomnak. Mert ha neki sütöm azt a nyamvadt sütit, akkor az NEKI készül, nem anyám pasijának meg a szomszéd Mariska néninek. De ha odajön és kér egy szeletet, akkor szívesen adok neki. Mellesleg ahogy elnézem, a kérdező sem rajong ezért a pasiért. Most miért kínálgasson egy olyan embert sütivel, akivel még csak nincs is jóban? Attól, hogy egy lakásban élnek még nem kell kedvelniük egymást, nem előírás. Parasztnak sem kell lenni, élhetnek normálisan egymás mellett és csinálhatja mindenki a maga dolgát. Itt viszont a pasi kezdett el hisztizni, hogy a sütiből, amihez köze nem volt, és NEM IS KÉRT, nem kapott.

Egyébként kérdező, meg tudlak érteni. Én sem bírom anyám pasiját, ő sem engem. Mi nem élünk együtt, mióta együtt vannak én egyedül élek. Évente párszor találkozunk hosszabb időre (2-3 nap) és kulturáltan elvagyunk egymás mellett. És nem sütök neki sütiket :D


26/L

2014. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon nagyon remélem, hogy az én gyerekeim (ha majd lesznek) sosem esznek olyanok, mint az itteni válaszadók némelyike, hogy még arra sem képes, hogy pár szelet nyamvadt sütit otthon hagyjon. És nem is a sütiről van szó, hanem a hozzáállásról. Remélem, nagyon remélem, hogy te is, "kedves" kérdező, és az ilyen gondolkodású válaszadók is visszakapják ezt a gondolkodást
2014. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Sok korombeli sütni sem tud. Anyám süthetne neki, ha ennyire sír érte és porig alázhat azzal, hogy nem ad, ha úgy látja jónak, de nem, ő sír.
2014. febr. 25. 21:36
 49/51 anonim ***** válasza:
46%

Ha én teljesen jó ember vagyok, de az egyetlen hibám az, hogy gyerekkorom óta gyűlölöm a kuncsorgást, a másik kajájának a megkívánását, azt, hogy nézik, amit eszel, azt hiszem, jól elleszek.


Ez egy gusztustalan szokás, hogy mint a kutya, nyalja a száját, és követeli a kaját rajtad.

2014. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
62%

És remélem, hogy visszakapom ezt a "gondolkodást", mert ha kunyizós haspóknak néznének, elsüllyednék szégyenemben. Ha éhes vagyok, ha kívánok valamit, megcsinálom magamnak.


Eszembe sem jutna, hogy ha X embernek készítek valamit, akkor körbe kell kínálnom az ugyanarra a lakcímre bejelentett embereket. Milyen jogon? Kérjen sütit, és csinálok neki. De ne követelje, meg keresse rajtam.

2014. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!