Terhesen egyedül?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kibírni a terhességet egyedül ha elhagyott a párotok? Fiatalok vagyunk (22 és 23) nem terveztük, de így alakult. Eleinte örült a gyereknek sose láttam még olyan boldognak aztán jöttek a problémák. Veszekedések, ne igyon, ne vicceljen azzal ha rosszul vagyok, szüleitől költözzünk el. Én is idegesebb voltam a hormonoktól, ő azt nem tudta elviselni, hogy veszekszünk ezért elhagyott. Szerinte sose lesz jobb a kapcsolatunk. Hetekig húzta az agyam amíg "gondolkozott" akarja, nem akarja. Menjek el abortuszra. A gyereket akarja mégis csak engem nem mert nem szeret már. Azóta is csak veszekszünk személyesen nem hajlandó velem találkozni és láthatóan nagyon jól érzi magát és boldog. Normális az ha ezek után is szeretem , hiányzik és mindennap sírok utána? Ő a gyerekem apja és nem akarom elveszíteni pedig tudom, hogy ez már megtörtént. Mitől lesz ez könnyebb?
2014. márc. 2. 19:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
27%
Védekezni kellett volna, te sem gondolhattad, hogy majd 23évesen erre vágyik?!
2014. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
59%

En is igy jartam csak nekem mar a ferjem volt

Elhagyott a gyerteket soha nem latta soha nem is fizetett egy fillert sem.

Eltelt 18 ev es eszebe jutott a gyerek es en sirva jott hozzank.

A gyerek pedig elkuldte ot a bubanatban ha eddig nem volt ra kivancsi most menjen a fenebe.

Azota jo viszonyba vannk ok ketten de a multat soah enm lehet ujrairni

2014. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!