Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gazdálkodjak ennyire...

Hogy gazdálkodjak ennyire kevés pénzből?

Figyelt kérdés
Kifzettünk mindent,veszünk tüzelőt s marad tízezer forintunk.Ez önmagában nem lenne baj,de igy nem lesz karácsonyunk.Van egy 5 éves kisfiam és nemtudunk neki semmit venni,nem lesz karácsonyfánk se se ünnepi vacsora se semmi...Valaki aki tud tanácsot adni,mondja meg nekem mit tudunk csinálni,hogy osszam be ezt a kevés pénzt,hogy azért nem maradjon el a karácsony?Már érzelmileg teljesen padlón vagyok,töröm az agyam de nemtudok megoldást.A párommal azt találtuk ki hogy elsumákoljuk a karácsonyt a gyerek meg még ugyse tudja mikor van.Tudom ez így elég hülyén hangzik de ha valaki tud jobb ötletet az irjon nekem légyszi!
2009. dec. 15. 14:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

És énekeljetek karácsonyi énekeket! A karácsonyt nem kell mevenni! Az eljön mindannyiunkhoz, ingyen! :)

Régebben kökényágat díszítettek, szúrtak a tövisekre aszalt szilvát, pattogatott kukoricát. Ilyet te is csinálhatsz, ingyen.

Anyám mindig mesélte, hogy az 50-es években kenyeret csomagoltak selympapírba, s azt lógatták a kökényágra. S emlékezetes maradt neki, mindig meghatódott, hogy hogy szerette őt a nővére, aki csinálta neki. A gazdag karácsonyokat nem is emlegette.


Mi gyerekkoromban nem szoktunk se fát állítani, se ajándékot - nem volt valahoy szokás. Csak kis fenyőág. De jöttek a rokonok, anyám babázott velem, és éjjelig énekeltünk a tűz fénye mellett. Nagyon szép volt.

Egy volt rosz, hogy majdnem egyest kaptam a karácsonyfa rajzomra. Mert én felfelé rajzoltam az ágakat, ahogy a fenyőn áll. A karácsonyfán meg lefele szokták :)


Boldog, szép , fehér karácsonyt!

És mesélj a gyermekednek Jézusról, aki egy istállóban született meg, széna között, s az állatok melegítették a lehelletükkel.

S hamarosan a három ismert földrész királya borult le előtte ajándékokkal , hogy imádják őt!

Vedd romantikusra az idén! :)

Küldök én neked mákot, add meg a címed!

2009. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Társasjátékot is lehet rajzolni is. Még jobb is. S kavicsokat festeni figurának. Még jobb is. Tud már a kicsi malmozni? És a twister?


[link]



A karácsonyt nem lehet elsumákolni, az eljön mindenképp, mé a hajléktalanra, és a maga-tudatlanra is.

A sumákolást meg egyszer s mindenkorra felejtsétek el! Tud mindent a gyermeked. Esetleg nem mondja - ha ezt látja otthon.Bocs.


[link]

2009. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Na, oké?

Ugye, lesz karácsony?

2009. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
15.16 os aki irta hogy küld játékokat!Nemtudok neked valamiért privátba irni,ezért itt köszönöm meg,de neked köszönhetően eszembe jutott hogy a padláson van egy pár elég régi játék,elöveszem és azt kapja meg!:)De még egyszer nagyon szépen köszönöm,legyen nagyon sok örömöd az életben!!:)
2009. dec. 15. 15:35
 25/33 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az övé lesz a legjobb karácsony az egész csoportban! :)
2009. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Én küldtem neked egy emailt, nézd meg megérkezett-e. A gyerek már össze is készített, mit küldene nektek. Rugós foci,autó, na meg lesz egy kis narancs és banán is benne.


Ha nem érkezett meg, akkor most írj vissza, mert megoldjuk

2009. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Megkaptam az emailedet,nagyon szépen köszönöm a felajánlást,de mint írtam találtam megoldást az ajándékra.De attól függetlenül nagyon szépen köszönöm,hogy segíteni akartál!Boldog karácsonyt!
2009. dec. 15. 16:01
 28/33 anonim ***** válasza:
De tényleg nagyon szívesen küldöm.Nekem sem kerül ez pénzbe.
2009. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
kérdező, ne szégyelld elfogadni a felajánlást. látszik, hogy szívesen adná a hölgy. a gyerekével együtt válogatták a játékokat. te is jót teszel velük ha elfogadod. mert jó annak is aki adja és tudja, hogy jó helyre kerül
2009. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

még annyit, hogy:

kapni is kell tudni, megbántasz mást, ha nem hagyod, hogy segíthessen. majd, ha lesz pénzed tegyél te is jót valaki mással. ha valaki jót tett veled 1*, háláld meg 2* és jó lesz a világ. :) de komolyan

2009. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!