Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gazdálkodjak ennyire...

Hogy gazdálkodjak ennyire kevés pénzből?

Figyelt kérdés
Kifzettünk mindent,veszünk tüzelőt s marad tízezer forintunk.Ez önmagában nem lenne baj,de igy nem lesz karácsonyunk.Van egy 5 éves kisfiam és nemtudunk neki semmit venni,nem lesz karácsonyfánk se se ünnepi vacsora se semmi...Valaki aki tud tanácsot adni,mondja meg nekem mit tudunk csinálni,hogy osszam be ezt a kevés pénzt,hogy azért nem maradjon el a karácsony?Már érzelmileg teljesen padlón vagyok,töröm az agyam de nemtudok megoldást.A párommal azt találtuk ki hogy elsumákoljuk a karácsonyt a gyerek meg még ugyse tudja mikor van.Tudom ez így elég hülyén hangzik de ha valaki tud jobb ötletet az irjon nekem légyszi!
2009. dec. 15. 14:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Sztem is fogadd el, így még inkább jobb lesz, mert így kap egy csomó-csomó meglepetést a kisfiad, és a gyerekeknek ettől igazán varázslatosa karácsony, hogy minden pillanatban meglepetés, és hogy este meg lehet játszani az új játékokkal.


Gyerekkoromban mindig volt nagy családi karácsony, utána meg szűk családi, és mindig úgy örültem, hogy ennyi meglepetést kapok, talán az mindegy is volt hogy mit.

2009. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
www.szivesseg.net
2009. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Attól még lehozhatod a régi játékokat is!

Vagy beosztod, ha olyan sok, nyusziig.

Hadd adják oda, az az adakozó kisfiú is úgy lesz nyugodt, hogy e kedves kis játékát olyannak adja, aki örül neki. Jó szívvel.

Én a lányomnak a gyermekkoromban levágott copfomat adom. Díszdobozban :) Nagylány. Nem szegénység, hanem kérte.

2009. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!