Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki, hogy a...

Jogosan akadtam ki, hogy a párom ilyen "fölösleges" dologra költött?

Figyelt kérdés

Sajnos jött egy váratlan kiadás, ezért minden fillért be kell osztanunk. Párom úgy jött haza tegnap, hogy neki kell ma 3500 ft, mert be kell fizetni, hogy mehessen focizni.

Mondtam neki, hogy következő hónapban fizesse be, ne abból a pár forintból, amink van.

Reggel fogta és elvitte a pénzt, és befizette mert az fontos.

Az, hogy 1 hét múlva nem tudunk mit enni, az nem fontos! :(


2014. márc. 21. 19:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
7%
Mi volt a váratlan kiadás mert szerintem az sem mindegy, mert ha ahhoz neked volt közöd akkor bően jogos tőle.
2014. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
26%

Igen, jogosan. Orbéntól tanult: nem baj, ha a félorszéág munkanélküli, a másik fele pedig külföldöre kényszerül dolgozni, de a stadionoknak épülnie kell és aki nem ezen a véleményem van, az büdös komcsi.


Nézd, nekem is volt ilyen apám: magának kettesével vette a cipőket, míg nekem nem járt semmi. A családot dolgoztatta, de mindig arról pofázott, hogy ő keresi a pénzt és mi csak élősködünk a nyakán. Tippeljél: szerinted van még vele kapcsolatom? Jól tippeltél: már nincsen.


Na akkor érted a példát, ugye? :)

2014. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Eldugult a wc-nk, és rá pár napra a mosógép is elromlott (10.-én illetve 15.-én)

Mindkettőt fontos volt megcsináltatnunk.

2014. márc. 21. 20:29
 24/32 anonim ***** válasza:
76%
Most csak én fogtam padlót attól, hogy milyen munkahely már az, ahova ha nem fizetek be 3500Ft-ot (tök mindegy miért), akkor kirúghatnak??? Hát ez nonszensz... elképesztő, hogy mik vannak.
2014. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%

24-es: nem azért rúgnak ki, ha nem fizeted ki, ne légy már értetlen. :) Ha valaki új egy munkahelyen, normális esetben mindent megtesz azért, hogy minél hamarabb beilleszkedjen. Ennek egyik módja, hogy a munkahelyi focicsapat edzéseire eljár, hiszen ismerkedik, kapcsolatokat köt, a munkahelyi közösség részévé válik. Később, ha arra kerül a sor, hogy az ő pozíciójából el kell bocsátani, számítHAT az is az értékelésében, hogy mennyire alkalmazkodó, mennyire vesz részt munkahelyi eseményeken stb. Tehát nem azért őt rúgják ki adott esetben, mert nem fizet, hanem azért, mert passzívnak, kevésbé alkalmazkodónak tartHATják emiatt, ha a másik, azonos munkateljesítményű kollégát jobb csapatjátékosnak látják. Ha főnök lennél, te is így tennél. Ne magyarázzatok már bele olyat, ami nincs. :)


OFF vége.

2014. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te dolgozol???

2014. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ne akadj ki a férjedre/párodra, mert egy munkahelyen a kapcsolatszerzés nagyon fontos. Örülj inkább, hogy van állása. Nem lehetett volna várni a mosógép megvásárlásával? Addig is tudtatok volna kézzel mosni, és akkor most nem kellene a kaján aggódni.
2014. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
5%
Eldugult vecet is meg lehet javitani hazilag ingyen :)
2014. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%
28: nem feltétlen. Egy rossz vezetékrendszerhez szakember kell. Nálunk az elmúlt években már törzsvendég volt a duguláselhárító (természetesen általában karácsonykor, húsvétkor, amikor egy kis pluszt is kapott, hisz jobb dolga is lehetett volna, mint nálunk ténykedni). Azóta kicserélték a vezetékrendszert. Ez házilag nem megoldható.
2014. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Miért ne dolgoznék?!
2014. márc. 24. 06:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!