Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ezért megsértődni?

Normális dolog ezért megsértődni?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozgatok, mondta a párom hogy nincs pénz és vakolni kellene.

Mondtam neki hogy küldök 300eurót. Azt mondta rendben. Tudom nem sok de akkor is valami.


Most pedig megvan sértődve mert én nem tudom hogyan kell utalni, és a főnököm segít és az a baja hogy én beavatok mindenkit az életünkbe, a pénzügybe, és hogy 60 ezerre rá van szorulva.



Igaza van?


2014. márc. 28. 11:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát! Akkor legközelebb ne küldj neki! :-)
2014. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es milyen kis cukit irtál, csekket fel tud adni :DDD

ha ez igy müködne :DDD

iban számlaszám, swift kod, tud ilyenekröl van szo :)) nem csekkekröl :DD

2014. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

nem is létezik csekk külföldön, amit ha feladsz, akkor majd otthon kiviszi a postás :DD

nagyonm aranyosakat irnak itt

2014. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%

Tyhűű...miért ne létezne csekk? :D De persze ti, hogy mit értetek csekk alatt az már más kérdés, de ez pláne ari. :D

Nem tudtátok, h nem csak az számít csekknek, ami nálunk a sárga, vagy a rózsaszín csekk? :D No, de a témát illetően épp teljesen mind1.

2014. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem, nincs igaza. még jó hogy kérsz segitséget, ha nem tudod feladni ott külföldön a pénzt. Arról pedig a főnöködnek biztosan nem kell beszámolnod, hogy miért teszel fel 300eurót, vagyis nem avatod be a pénzügyeitekbe.


nincs igaza a párodnak, arról nem is beszélve, hogy a főnököd nyilván tudja, hogy a külföldi munkát elsősorban a pénzért vállaltad. kevesebbért itthon is találtál volna valamit.

2014. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nincs igaza, örüljön hogy segítesz neki!
2014. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!