Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom barátja nem hajlandó...

A lányom barátja nem hajlandó hozzánk alkalmazkodni. Beszéljek vele, vagy egyszerűen küldjem haza?

Figyelt kérdés
Itt alszik, lassan fél éve minden nap. Nagyon rendes fiú, csak nem tetszenek neki dolgok, amik nálunk vannak. Ő már reggel 6kor kel, megy dolgozni, tehát legkésőbb 10kor alszik. Mi általában éjfélig fent vagyunk, van, hogy csak este 9kor érünk rá megfőzni az ebédet másnapra. Zavarja a fény, az, ha beszélgetünk. Minden este 7kor jön, a lányomnak (19 éves) ki kell kapcsolnia a számítógépet. 4kor ér haza, 6ig tanul, 1 órát gépezik (hétvégén sem tud többet), és a barátja rászól, hogy kapcsolja ki a gépet. Ha nem teszi, az elosztót kapcsolja le. A lányom nem akar veszekedni, ezért megteszi. Kedveljük ezt a srácot, mert tényleg normális, de azt hiszem, kezd a fejünkre nőni. A lányom nem mehet el a barátaival, ha valaki ír neki sms-t, a barátja olvassa el először. A lányom már sokszor beszélt vele, neki kell alkalmazkodnia hozzánk. Nem tetszik neki, hogy mi a kutyákat felengedjük az ágyra, fotelre. Úgy gondolom, a saját lakásában dirigáljon, ne itt.
2009. dec. 17. 18:39
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
96%

Egy idős vagyok a lányoddal, és én biztosan nem lennék hajlandó elviselni ezt a viselkedést. Az még hagyján, hogy a lányoddal mit fog művelni ha összeházasodnak/összeköltöznek, de majd az unokáiddal mit fog művelni, hiszen azok még kicsi magatehetetlen babák lesznek akik még annyira se tudnának szembeszállni vele!

Jobb lenne ezeknek a dolgoknak még idejében elébe menni, hiszen ennél már csak egyre komolyabb lesz.

2009. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Van saját otthona, aminek az ura lehet. Mennyi idős, hogy úgy beszél a lánnyal, mintha egy régimódi apuka lenne?
2009. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
94%

Hát, szerintem ez a fiú nemhogy rendes, de egyenesen pofátlan és zsarnok. Óvd tőle a lányodat és magatokat is! Képzeld el, ha most, a szemetek előtt így zsarnokoskodik a lányotok fölött és - már bocsánat, de a leírásodból így látom - fölöttetek is, hogyan viselkedne majd később?!

A helyedben gyorsan beszélnék a lányommal - bár őszintén megmondom, meglep, hogy őt nem zavarja a párja tiszteletlen viselkedése -, és szerveznék egy beszélgetést a fiúval, amikor finoman, de elmondanám, hogy az én házamban mi merre hány méter, amennyiben nem tetszik, lehet anyukánál otthon lakni. Már csak a lányod érdekében se engedd, hogy ez a fiú túlságosan magas lóra pattanjon ebben a kapcsolatban!

2009. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
96%
te jó ég.kivágnám mint macskát szarni...bocsi a kifejezésért
2009. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé diktátor hajlamú a srác, nem pedig rendes. Ha már most ennyire parancsolgat, akkor mi lenne később?? Ha mondjuk összeházasodnának? Szerintem ennek az lenne a vége, hogy még azt is ő mondaná meg, hogy kivel állhat szóba és mikor! Úgyhogy szerintem ne hezitálj, rúgd ki a fenébe! A lányod fiatal még, talál majd magának ennél százszor különbet is.
2009. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarnak ilyen dolgok, ha aludni akarok, épp ezért alszom főleg a saját helyemen, barátnőmnél pedig ritkán, de ha ott vagyok akkor is tudom, hogy akkor nekem kell alkalmazkodni és lehetőleg elviselni, hogy nem minden adott ahhoz hogy én nyugodtan pihenhessek. Nem is értem ti hogy vagytok ilyen jószívűek. Menjen a saját helyére aludni, ha van neki.
2009. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg menekülnék egy ilyen fiútól, amíg nem késő, és hálát adnék, hogy ez még a házasság előtt kiderült.
2009. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
95%
Normális??? Hú, ha azén barátom lenne, már rég kosarat kapott volna ilyen viselkedéssel, az biztos. Még hogy nem mehet el a csaj a barátaival, meg elolvassa a pasija az üzeneteit. Egy kapcsolat a bizalmon alapul, és itt egyértelműen nincs ez meg. Meg mit szól bele a ti szokásaitokba? Nagyképű majom. Szerintem inkább a lányoddal kéne beszélned, hogy ugyan mit szeret egy ilyen fiúban. A fiúnak meg mondd meg, hogy mehet haza és aludhat ott barátnő nélkül, és ha megtanul viselkedni, visszaköltözhet!
2009. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

23 éves srácként még az is öröm számomra ha a barátnőm (21)két hetente itt aludhat 1-2 éjszakát. Ez is kedves Tőlük, ez is becsülendő. Anyáékat nem akarom anyagilag többel terhelni (ugye plusz egy főre főzni, villany, víz díjat fizetni stb. fél évig kicsit már sok lehet) Azon kívül, ha vendég van nálunk, mindegy, hogy ez rokon vagy barátnő, vagy akárki, az ember nem feltétlenül úgy pihen ahogy akar, nem biztos hogy belefér a délutáni szunya és ehhez, nem mondja neki szívesen hogy egyél vajas kenyeret, ha néha nincs kedve főzni stb. Úgy gondolom, hogy a kis dolgokat is értékelni kell, de ez a srác úgy néz ki sz@rik a napi rutinra pedig igen csak össze kellene, hogy húzza magát és kezet lábat csókolni, hogy egy hónap után nem lett kib@szva...

Gondolom rezsibe nem ad, kajába nem ad, amellett meg ugat mint egy báró úr...menjen haza és az anyjánál követelőzzön meg otthon ugasson, helyesen gondolod!

Szerintem.


F23

2009. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
99%

Ez nem normális dolog, nem tiszteli a lányodat és titeket sem. Boldog vele a lányod, te ezt biztos látod, hogy virul mellette vagy kókadozik.

Szerintem nem igazán "kap levegőt" mellette a lányod, ha az sms-t is a fiú olvassa el előbb és nem mehet el a barátaival fiatal még a lányod!!!!

Neki még most kellene élni, mi lesz így később?

2009. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!