Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom barátja nem hajlandó...

A lányom barátja nem hajlandó hozzánk alkalmazkodni. Beszéljek vele, vagy egyszerűen küldjem haza?

Figyelt kérdés
Itt alszik, lassan fél éve minden nap. Nagyon rendes fiú, csak nem tetszenek neki dolgok, amik nálunk vannak. Ő már reggel 6kor kel, megy dolgozni, tehát legkésőbb 10kor alszik. Mi általában éjfélig fent vagyunk, van, hogy csak este 9kor érünk rá megfőzni az ebédet másnapra. Zavarja a fény, az, ha beszélgetünk. Minden este 7kor jön, a lányomnak (19 éves) ki kell kapcsolnia a számítógépet. 4kor ér haza, 6ig tanul, 1 órát gépezik (hétvégén sem tud többet), és a barátja rászól, hogy kapcsolja ki a gépet. Ha nem teszi, az elosztót kapcsolja le. A lányom nem akar veszekedni, ezért megteszi. Kedveljük ezt a srácot, mert tényleg normális, de azt hiszem, kezd a fejünkre nőni. A lányom nem mehet el a barátaival, ha valaki ír neki sms-t, a barátja olvassa el először. A lányom már sokszor beszélt vele, neki kell alkalmazkodnia hozzánk. Nem tetszik neki, hogy mi a kutyákat felengedjük az ágyra, fotelre. Úgy gondolom, a saját lakásában dirigáljon, ne itt.
2009. dec. 17. 18:39
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:
Beszélgettem a fiúval (hozzám képest kisfiú:P), mondtam neki, hogy hallottam, pár dolog nem tetszik neki. De mi nem alkalmazkodunk hozzá. Ha úgy érzi fáradt, inkább ne jöjjön fel, és ki tudja pihenni magát. Elnézést kért, tőlem is és a lányomtól is.
2009. dec. 20. 15:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!