Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Atom részegen jött haza?

Atom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
A férjem reggel elment valami haverjának segiteni és erre egy órával ezelött jött haza úgy hogy,a lábán alig tudott állni.Csak annyit mondott hogy,vedd le a cipőt a lábamról.És leült a konyhában és ülve elaludt a fejét az asztalra téve.Erre össze hányta amit csak lehetett.Őriási büz van ott én pedig idegemben megfogtam a gyerekeket és bevittem a hálószobába hogy,még véletlenül se tudjon lefeküdni a hálóba.Nos nemtudom mit tegyek mert azóta már a saját hányásában fekszik és próbáltam költeni hogy,mosakodjék meg és felkell takaritani de ő csak horkol.Mit csináljak ki jö a gyomrom tőle .
2014. márc. 29. 21:14
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
19-es válaszoló.most megyek és megcsinálom amit mondtál betakarom és feltörlök körülötte.amyúgy már készült róla kép ...
2014. márc. 29. 22:04
 22/47 anonim ***** válasza:
6%

Kedves 21:40-es.

Te nekem ne magyarázd meg, mert így éltem le 22 évet csak én a nagyapámmal, mégse lettem gyűlölködő , elítélő érzelmi gyenge ember. Ez a saját bukásod,mégha másra fogod is.

2014. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
21%
Ui.: Ha meg amúgy se szokott inni akkor meg nincs mit megmagyarázni,.majd elfelejtik. Azt nehezebb megmagyarázni, hogy anya miért idegbeteg. Ezt gyakorold.
2014. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
22%
ja, bevitted a gyereket aztán leültél a gép elé, mert ó hát a gyakorin biztos segítenek. Életszerű.
2014. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd aludni, csak ahogy írták takard be, majd kialussza. Holnap sok folyadékot igyon, nem lesz jó napja! :)
2014. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
21%
22-es, ha szabad kérdeznem, ki a gyűlölködő?
2014. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
67%
19-es vagyok, a kólát azért írtam, mert sok embernél csökkenti a hányingert, nyilván a tiszta hideg víz jobb. Egyébként meg mégis mit csináljon a kérdező? Látszik hogy szerencsére nincs ilyen helyzethez szokva, nem akar orvosért rohanni egyből, ideges/szomorú/ijedt/aggódik, minden baja van. Egy ilyen alkalomtól nem lesz baja a gyerekeknek. Már egy 4 év körüli gyereknek is el lehet magyarázni hogy mi történt apával, és azt is hogy anya miért aggódott.
2014. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
97%
Legalább nem akart bemenni cipővel,innen látszik hogy volt benne jóindulat..hogy utána összehányt mindent,az csak egy kis baleset volt :D
2014. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
31%

26.


Az, h téged megviselt az nem azt jelenti, h mindenki ilyen ideggyenge, életképtelen mint te.

Nálunk is volt ilyen, jót nevettünk rajta, h szédül, össze-vissza megy.

Ennyi.

Ha ennyitől kikészülsz nem jósolok neked sokat, 40 pár évesen garantálom h az idegen fogsz kikötni....

2014. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
46%

Micsoda családi idill:(((

Amíg ide irogattál, addig tisztába tehetted, és ágyba dughattad volna. Ha az első eset pláne.

Ezt kiírni kérdésnek, basszus......:(

2014. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!