Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Atom részegen jött haza?

Atom részegen jött haza?

Figyelt kérdés
A férjem reggel elment valami haverjának segiteni és erre egy órával ezelött jött haza úgy hogy,a lábán alig tudott állni.Csak annyit mondott hogy,vedd le a cipőt a lábamról.És leült a konyhában és ülve elaludt a fejét az asztalra téve.Erre össze hányta amit csak lehetett.Őriási büz van ott én pedig idegemben megfogtam a gyerekeket és bevittem a hálószobába hogy,még véletlenül se tudjon lefeküdni a hálóba.Nos nemtudom mit tegyek mert azóta már a saját hányásában fekszik és próbáltam költeni hogy,mosakodjék meg és felkell takaritani de ő csak horkol.Mit csináljak ki jö a gyomrom tőle .
2014. márc. 29. 21:14
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
40%

Látszik hogy kemény alkoholista volt a közeledben,.egyből ítélsz. Le lett írva hogy nem volt még ilyen, most volt ,na bumm.


Kérdező,ne hisztizz be , hagyd ott majd reggel jól elundorodik magától mikor feltakarít maga után aztán valószínű ,hogy meggondolja legközelebb.

2014. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
20%

Egyből ítélek?

Gondolkodjál már, csak azt képzeld el ha már elsőre nem értetted, amit írtam, hogy egy kisgyerek meglátja így az apját. Szerintem meg lehet magyarázni egy gyereknek, hogy mi ez? Főleg, hogy az anyján is látja, hogy ingerült emiatt? Holnapra majd kialussza és elfelejti? Hát rohadtul nem.


Az még rendben van, hogy egyszer valaki lerészegedik, mert pl. keverte a piát és nem bírja. De áruld már el, hogy miként fogja ezt megmagyarázni a gyerekének? Ez a nem mindegy!

2014. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem tudod felkelteni, én orvost hívnék. Ez lehet komoly és veszélyes alkoholmérgezés is.


Ez egyszeri eset volt? Gondolom, az írásodból.

Holnap rettentően szarul lesz, és szégyellni fogja amit tett.

2014. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
53%
Hát én bizony valahogy beszenvedném a kádba vagy a tusolóba, aztán vizet neki, ha erre se ébred fel, hívnék dokit, nehogy valami nagyobb baja legyen.
2014. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
58%
Néha a legjobbakkal is megesik.
2014. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
22%
Remélem nem hanyatt fekszik mert akkor tuti megfullad.Szerintem is vonszold be a fürdöbe és próbáld meg ébreszteni...Ez nem játék könnyen megtörténhet a baj.
2014. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
most voltam nála és szóltam neki hogy térjék magához.vissza szólt hogy,hagyjam őt békén.
2014. márc. 29. 21:55
 18/47 A kérdező kommentje:
,oldalt fekszik,,
2014. márc. 29. 21:56
 19/47 anonim ***** válasza:
42%
Húzd arrébb a hányásból, meg ami ruhát összehányt vedd le róla. Ha már úgy látod hogy "jobban" van és nem fog hányni, takard be valami rossz ronggyal hogy ne fázzon meg (amit le is hányhat akár), készíts neki oda innivalót (kólát vagy vizet), kapcsold le a lámpát, és feküdj le aludni. A gyerekeket lehet jobb volna a szobájukba vinned, mert ha túl korán kel fel a férjed és bemegy a szobába, ne ébressze fel őket. Egyébként nyugi, de egy fényképet csinálhatnál róla. Ha megint elmenne segíteni, előtte megmutathatod neki.
2014. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
94%
Ne kólát, alkoholtól dehidratált embernek ne adj vízhajtó folyadékot. Tiszta víz, meg holnap se nagyon igyon mást.
2014. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!