Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, van egy 26...

20 éves vagyok, van egy 26 éves barátnőm, akinek 5 éves kislánya van.3 éve nem élnek a gyerek apjával együtt. A páromnak mindig idősebb pasijai voltak. A gyerek mindegyiket szerette. Velem ellenséges. Tanácsok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

"A kérdező kommentje:

Tanácsot kértem,nem a barátnőmről véleményt! 3(!) ember volt az életében! A gyerek apjaés még 2!"


Valahol olvastam, hogy a fiatal nők 80 százaléka azt mondja, hogy az épp aktuális partnere előtt 3 másik volt: az 1-2 túl szép hogy igaz legyen, ezért az azutáni legkisebb számot, a hármat mondja. Valójában volt az vagy 10 is... xd

2014. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. A nőnek volt a gyerek apja, meg két idősebb pasi, most meg a kérdező. Ez mindösszesen csak 4 +személy. Ennyit a gyereknek is be kellene látnia.
2014. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ő pont abba a 20%-ba tartozik. Ismerem már rég óta. Viszont az az érdekes,hogy húgom 4 éves volt mikor összejött anyám nevelőapámmal,és saját apjaként szereti.. És nagyon ellenséges,utálatos velem a gyerek. Rá fog menni a kapcsolatunk.
2014. ápr. 6. 20:53
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te magad írtad: "A páromnak mindig idősebb pasijai voltak"


Ebből a "MINDIG"-ből az következik, hogy SOK pasija volt, nem pedig kettő.

Ha meg nem tudsz magyarul, akkor kérjél segítséget!


Amúgy a te dolgod, hogy elhiszed egy 26 éves elvált nőnek a meséjét, hogy csak két pasija volt egész eddigi életében.

(Ha már a mesénél tartunk, még a Hófehérkének is volt vagy 7 + 1 !)

2014. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A MINDIG alatt azt is lehet érteni,hogy még nem volt rajtam kívül fiatalabb barátja. És mint azt az előző kommentben írtam,már rég óta ismerem. Nekem megy a magyar,de ha neked a szövegértés okoz nehézséget,akkor neked kell segítség ;)
2014. ápr. 6. 21:10
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

5-össel egyet értek! A gyerek az elején belekapaszkodik anya pasijába, mert szeretne egy apát, aki szereti őt. Aztán a férfi lelép, mindegy, ki hibájából, és ez a gyereknek törés. Rájön, hogy nem is szerette őt az a pótapuka, ha így el tudta hagyni örökre. A másodikkal már óvatosabb, de ugye a felnőttek okosabbak, legyőzik ezt az óvatosságot és megszerettetik magukat. Aztán megint marad a gyereknek a csalódás. Szóval sajnos a harmadik pótapukának még nehezebb a dolga, aztán a sokadikat meg már örökre utálni fogja.

Jobb, ha békén hagyod őt. Legyél vele kedves, korrekt, de egyenlőre ne akarj az apja lenni, ne neveld... Ha úgy alakul a kapcsolat, hogy pár év múlva is együtt vagytok, addigra úgyis minden erőfeszítés nélkül szép lassan kialakul a bizalma, és talán meg is szeret.

2014. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8%

Mi a szart lehet egy joval idösebb nöben szeretni!

Komolyan le kell babàzni, el kell hizni és krvulni, hogy nektek pasiknak megfeleljünk????

Mi van veletek, pasik??????

2014. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!