Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 hetes terhes vagyok, és...

22 hetes terhes vagyok, és egyedül maradtam ciki?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, a napokba derült ki hogy kisfiút hordozok a szívem alatt, ami a legnagyobb öröm egy férfi életében. Nagyon boldogok voltunk ezidáig, egyik pillanatról a másikra egyedül maradtam 22 hetes terhesen. Nagyon szeretem a párom, de ő már nem érez irántam semmit, sajnos a születendő fiát se szereti ahogy a szavaiból ki vettem. Teszem hozzá hogy 23 éves vagyok és a "volt" párom 29. Szerintetek 23 évesen ciki egyedül álló anyának lenni? Vajon más férfiak szóba állnak velem hogy van/ lesz egy gyermekem?

2014. ápr. 10. 21:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki de a parkeresest neheziti.
2014. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Normális férfi a GYEREKÉNEK örül nemtől függetlenül.
2014. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát készülj fel, nem lesz egyszerű az élet. Sajnálom.
2014. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi örül gyerekének. Sajnos ez van! De sok pasi van, aki igen:)

Kitartàs!

2014. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Szóba fognak veled állni. De ha a baba megszületik, úgyis átrendeződik az értékrended, és az fog legkevésbé érdekelni, mi a ciki. Egyébként pedig nem ciki.


Nem lehet, hogy a párod csak megijedt?

2014. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem, soha többet senki nem fog veled szóba állni! Nem egy kisfiú a legnagyobb öröm egy férfi életében, hanem egy gyerek!!! Igen, nagyon ciki. Nagyon infantilis vagy kérdező. Hogy fogsz gyereket nevelni, ha az érdekel ebben a helyzetben, hogy ciki-e hogy egyedül maradtál?
2014. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

Az 5. válaszolóval egyetértek, a volt párod a ciki, hogy 29 evesen ennyire képes, lelepni es otthagyni téged a sz@rban. Ha ilyen gyáva volt előre közölni veled hogy nem szerepel a gyerek es te a tervei között, legalább húzhatott volna gumit a hülye baromja.

Ha gyerek mellett adsz a külsődre, nem hanyagolod el magad, akkor simán találhatsz pasit, sokan vannak igy.

2014. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy fogsz találni mást még. A rosszindulatú válaszolókkal ne törődj, teli van a világ az ilyen ,,jóakaró" emberekkel. Fiatal vagy, előtted az élet, nem maradsz egyedül.
2014. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Erre véletlenül sem a ciki a legjobb szó. Inkább szomorú. Nehéz lesz és az első években nem is a pasizáson fog járni az eszed.

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy az én férjem lányra vágyik. Szóval ne általánosíts ezzel a minden férfi fiút akar szöveggel!

2014. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem inkabb te vagy ciki, hogy mar most a pasizason jar az eszed. Elorevetitve, meg lesz majd 2-3 gyereked kulonbozo pasiktol, de legalabb lehet ugyanaz a keresztnevuk.
2014. ápr. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!