Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 hetes terhes vagyok, és...

22 hetes terhes vagyok, és egyedül maradtam ciki?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, a napokba derült ki hogy kisfiút hordozok a szívem alatt, ami a legnagyobb öröm egy férfi életében. Nagyon boldogok voltunk ezidáig, egyik pillanatról a másikra egyedül maradtam 22 hetes terhesen. Nagyon szeretem a párom, de ő már nem érez irántam semmit, sajnos a születendő fiát se szereti ahogy a szavaiból ki vettem. Teszem hozzá hogy 23 éves vagyok és a "volt" párom 29. Szerintetek 23 évesen ciki egyedül álló anyának lenni? Vajon más férfiak szóba állnak velem hogy van/ lesz egy gyermekem?

2014. ápr. 10. 21:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
12%

"ami a legnagyobb öröm egy férfi életében"


Hát persze!

De nem akkor, amikor azzal etetted, hogy 23 évesen még eszed ágában sincsen szülni,

majd egyszer csak lazán közölted vele, hogy "teljesen véletlenül" terhes lettél.

Nem sok beleszólást hagytál neki!! Naná, hogy elhagyott, hiszen átverted!


Ráadásul elég nagy ribinek tűnsz.

Olvasd csak mit írtál:

"Nagyon szeretem a párom"

" Vajon más férfiak szóba állnak velem"

2014. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%
Én 5 éves kapcsolatban voltam amikor terhes lettem, a párom elhagyott, egyedül maradtam! Egyik válaszoló írtam,hogy 2 évig nem fogsz a pasizáson gondolkodni...én sem gondolkodtam, de ugy alakult,hogy fiam 8 hónapos volt amikor megismerkedtem, egy férfivel (mostmár a férjem), 2,5éves volt a fiam amikor megszületett a kistestvére (tervezett baba volt). Szóval ne aggódj,nem maradsz egyedül,és nem tudni,hogy mikor talál rád a szerelem!
2014. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%

tényleg az a legnagyobb baj, hogy lesz e pasid vagy nem?!

nem az, hogy miből fogtok élni, jó anya leszel e stb.

2014. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem ciki,ez a párodat jellemzi,hogy beeszari kis k.uki..gyereket csinál és toovább libben és éli a fasza szingli pasik életét. Én aa helyedbe megmutatnám mindenkinek hogy nem vagy a volt párodra szorulva és egyedül is felneveled a gyereked..és utána hiába sírna-rína a srác (mert szerintem ha látja h jól meg vagy nélküle bántani fogja az egoját és visszakönyörgi majd magát) az életbe nem fogadnám vissza. Fiatal lány vagy nem kell elkeseredni. :)
2014. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az. 23 évesen még az anyasághoz is fiatal vagy szerintem nem, hogy az egyedülálló anyasághoz.
2014. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!