Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok! Hogy győzzem...

Irigy vagyok! Hogy győzzem ezt le?

Figyelt kérdés
A dolog lényege az, hogy irigy vagyok mindenkire.A testvéremre hogy munka nélkül is megvan mindene,mert szüleim eltartják,hogy itthon mindenkinek jobb munkája van mint nekem.Undorral megyek minden nap dolgozni, főleg most hogy bejöttek a hidegek, egész éjjel majd megfagyok.Párom is mindig mondja milyen jó melegben van, egész nap semmit sem csinál, én meg bármit megadnék ilyenkor egy kis melegért:(.És ez kihat, nem szívesen beszélgetek már a párommal sem, családommal sem.Munkát változtatni nem tudok, mert sehova nem vennének fel.viszont az egészségem is kezd tropára menni.Próbálom mindig magamban legyűrni és örülni hogy nekik legalább jó, de lelkem mélyén azt kivánom hogy bárcsak egy napot kéne nekik az én munkahelyemen kibírni.
2009. dec. 20. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Mit dolgozol ha megkérdezhetem?
2009. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
öltözz fel jól estére
2009. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Az a legnagyobb baj az aolyan emberekkel mint te, h másokat szapulsz, irigykedsz,de azt nem nézed az a másik megdolgozott azért ami van neki!Nem nyavalyogni,mutogatni kell, cselekedni!Elmondanám, h nekem is nagyon szar melóm volt, 18 évesen 12 órában dolgoztam folyamatosba évekig, mellette főiskola, nyelviskola(meg lehet csinálni csak irtó sok lemondás kell..) s kaptam jobb állást!Azóta lakásom van, szép fizetésem, megdolgoztam érte, a szüleimtől nem kaptam semmit de nem is vártam.Mindenki magának köszönheti amilye van!!!
2009. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
18 évesen kezdtem el dolgozni!annyi különbséggel hogy nem 12 óráztam hanem 24-eztem!
2009. dec. 23. 18:51
 15/15 anonim ***** válasza:
hát ha te mondod...
2009. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!