Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éve házasok vagyunk...

Több éve házasok vagyunk férjemmel, aki török, és van egy 10 éves fiunk. Idáig nem volt gond, most az a helyzet, hogy nem engedi, hogy bármit csináljak a fiunkkal. Szerinte jobb, ha inkább ő van vele. Sőt több időt tölt vele, mint velem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 16:19
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kerdezo! Tudom hogy nem ismerjuk egymast semmi de kerlek KERLEK ha latni akarod a fiadat ne menjetek sehova vagy jobb ha elszoksz elhagyod mas kulonben o szokik meg a gyerekkel!!!!!!!!!! Igy jartam en is 13 eve nem lattam a kisfiamat aki mar 20 eves :'( Es nalunk is 10 evessen kezdodott minden a ferjem torok :( azota se lattam egyikuket se a rendorsegen azt mondtak nemtudok mit csinalni mert torokorszagba a ferjemnek van igaza :'(
2014. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
78%
Utolso vagyok annyit meg irni akartam hogy itt hagyta nekem 3 szobas lakast konyha furdo nappali meg az osszes ferretett penzunket hat kivagyok vele segitve :'(((((((((((((((((((
2014. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%

nekem is érdekes volt, hogy ahány törökkel találkoztam mind el akart venni, meg gyereket akart..


hallottam olyat, hogy gyerek után ők pénzt kapnak, de totál nem mindegy melyik török régióról van szó, mert vannak más törökök is. annyi felé vannak osztódva vallásban, meg régimódi, meg modern elvekben hogy nem tudtam lekövetni

2014. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon erősnek kell most lenned kérdező, különben egyet pislog és sose látod többé a fiad! Azonnal menekülj onnan amíg még erős a kötelék közted és a gyereked között. Költözz aztán add be a válást. A bíróság nem fogja engedni, hogy a férjed elvigye a gyereket az országból.
2014. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
91%
pont ezert akar kimenni torokorszagba mert tudja hogy itthon nincs eselye....telleg kerdezo fuss amig cask tudsz most ne torodj a szerelemmel vagy az emlekekkel semmivel cask menny hisz a gyerekedrol van szo
2014. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 mustafa33 ***** válasza:
74%

No a válaszolók háromnegyed részének fogalma sincs, de azért leírják ahogy képzelik.

A legnagyobb hiba ha egy lány muszlimhoz megy, hogy előtte nem tanulmányozza átt a vallási előírásokat, vagy ha igen akkor is azt hiszi, hogy olyan könnyen veszik mint a keresztények. De nem, mert ezt a vallás írja elő, hogy 7 éves koráig az anya (vagy ha ott vannak a családnál, akkor a nők) neveli a gyereket, azután az apa (néhol ez 10. évtől számít). Ez szabály, amit betartanak. Csak előre nem szokás szólni nehogy meggondolja magát a menyasszony.

Ha nem akarod elvesteni a fiad nem menj és ne engedd. De úgyis kiviszi. A fiú fontosabb mint egy feleség.

2014. júl. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
11%

02:49


Mégis miért kell eltitkolni, hogy 10 éves kortól az apa neveli a fiát?

Az apa a fiát vajon mire akarja megtanitani,hogyan kell eljárni kártyázni, utcán csavarogni és hogyan kell naphosszat a kávézóban ülni?

Nem tudom, hogyan van a törököknél, de az én tapasztalatom, hogy az araboknál az anyák nevelik a gyerkeiket.

2014. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam vele normálisan beszélni, de csak az lett belőle, hogy megsértődött és nem szólt hozzám.

Amúgy az is többször előfordult már, hogy többet alszik vele, mint velem. Sőt még azzal is szokta győzködni a fiamat, hogy nem kell ám mindent megcsinálnia neki amit mondok, mert nem úgy állunk, hogy én mondom meg.

Szóval mostanra tényleg egyre jobban kezdi ellenem fordítani, még kb. az is baj ha hpzzáérek..

2014. júl. 1. 15:30
 29/50 anonim ***** válasza:
92%
amint tudsz menekulj.mert tenyleg ha lelep a fiaddal akkor lehet hogy soha az eletbe nem latod tobbet a gyereked
2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
92%
utolso vagyok.titokba menj el ugyvedhez hogy tisztan lass
2014. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!