Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy a férfiakat...

Érdekelne, hogy a férfiakat zavarja e megismerkedéskor, hogy a hölgynek van gyermeke, vagy nem ez a mérvadó, és hogyha jól megvannak, akkor nem zavarja őket a kicsi? Gondolok egy pár hónapos babára?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 22:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak a magam dolgábol kiindulva, mig kicsi nem zavarja majd sajna ha nagy lesz ( ez lehet csak nálunk van ) már vannak komplikáltabb dolgok. JÓ megondolni, föleg ha neki is vannak gyerekei , gyereke.
2009. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

többnyire idősebbeknél lehet ez kevésbé gond.


én a 24 évemmel tuti nem jönnék össze olyan lánnyal akinek gyereke van. egyrészt mert nem érzem magam késznek rá, hogy gyereket neveljek főleg másét nem, de inkább az a mérvadóbb, hogy a korosztályommal kezdek illetve fiatalabbakkal, egy 20-22éves lánnyal akinek gyereke van, tuti nem kezdenék. nem részletezem.



Gondolom te idősebb vagy. Mondjuk olyan 30 éves kor körül annyira nem lehet gond szerintem, idősebb férfiak ezt jobban elfogadják, nekik már nem gond annyira.

2009. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Miért, 22 évesen nem lehet valakinek gyereke? Az talán bűn? Én 22 vagyok, és két éves gyerekem van. Szerintem 20 évesen szülni nem annyira elvetemült dolog.
2009. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%

ha 20 évesen egy 30 éves fiúd volt aki eltartott akkor valszeg okés. De tudod normális esetben egy olyan lány akit nem tartanak el az nem fog 20 évesen gyereket bevállalni, de mind1 is.


NEKEM viszont 24 évesen korai lenen még gyerek. ennyi.

2009. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Miért, olyan hihetetlen, hogy valaki 18 évesen már dolgozott? Miért kéne, hogy eltartott legyen?
2009. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, és 19 éves leszek mire megszülöm a babámat! Januártól fogok dolgozni, nem leszek eltartott! Egyedülálló anyuka leszek "vagyok", és érdeklődés szinten kérdeztem! Köszönöm a válaszaitokat!
2009. dec. 23. 02:29
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Akkor a kérdezőnek leírnám a saját tapasztalatomat (amúgy előző vagyok), bár ugye én nem vagyok férfi. Én is egyedülálló vagyok, voltam már terhesen is. És lehet, hogy sokan mondják, hogy őket zavarná, hogy a nőnek már van gyereke, de hidd el, hogy az adott hölgy személyiségén nagyon sok múlik. Hencegés nélkül mondhatom, hogy minden ujjamra találnék pasit, és egyiket sem zavarná, hogy gyerekem van. Az más kérdés, hogy az adott úriemberekkel nem szeretnék kapcsolatot, de nem ez a lényeg. Én már kicsit több, mint két éve vagyok egyedülálló anya, volt már így is kapcsolatom, bár az igazit még nem sikerült megtalálnom, de meg kell mondjam, velem még sosem fordult elő, hogy azért nem kellettem volna valakinek, mert nekem gyerekem van. És itt most nem csak 30 felettiekről beszélek, hanem közel velem egykorúakról. Mondjuk azért én régóta azt szeretem, ha legealább 3-4 év körkülönbség van, szóval olyan nem is nagyon volt, hgoy velem teljesen egyidős lett volna az illető, de úgy megközelítőleg igen. Ja és amúgy már terhesen is akadt volna "udvarlóm" - vagy hogyan mondjam :)

Pedig szerintem nem vagyok én az a világ közepe csodaszép hercegnő, de hát mindegy is, ezek szerint talán nem ez számít, vagy talán nekem más a szép, mint a férfiaknak :)

2009. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda marhaság, hogy 30 éves pasi tartja el a 20 éves nőt akinek babája van!! Na, ne, csak a mai világban divat 40 évesen szülni!!


Neked kérdező, pedig azt üzenem, most a Te és babád egészsége a fontos, azzal törődj, lesz Neked még boldog párkapcsolatod, most nem ez a legfontosabb, ha már így alakult az életed. Nem minden pasi egyforma, eljön majd a Te időd, az első időkben, úgysem a párkapcsolat lesz a fontos, annyira elleszel foglalva, a ti kettőtök életével, de azért remélem a szüleid melletted állnak!

2009. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Szia, nekem van több egyedülálló gyerekes ismerősöm. 24-30 közöttiek. Férfiak nők is.

Azt mondják a mai világban ismerkedésnél nem akadály a gyerek, sőt sokan úgy állnak a dologhoz, de jó, már azt se kell csinálni. Néhány éve még azt tapasztalták, hogy van gyerek, STOP gondolkodjunk egy kicsit. Most nem, most az eszetlenség megy. Egyiket se látom megállapodni, van aki nem is akar. Kiéli magát az egy éjszakásokban, és a kósza kufircokban, mások pedig reménytelenül hajtják az ideáljukat, és nem veszik észre a megváltozott körülményeket.



Ha megvan az új ismeretség a további pedig már csak rajtad és az új párodon múlik.

2009. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Zavarja.

És nem zavarja: ha a nő dinamikus, szereti az életet, ügyesen szervezi és a kezében tartja a dolgokat. Nem csinál problémát a gyerekéből sem az új kapcsolatából...könnyedén veszi az életet.

De ritka az ilyen nő. (és az ilyen pasi)

2009. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!