Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy a férfiakat...

Érdekelne, hogy a férfiakat zavarja e megismerkedéskor, hogy a hölgynek van gyermeke, vagy nem ez a mérvadó, és hogyha jól megvannak, akkor nem zavarja őket a kicsi? Gondolok egy pár hónapos babára?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 22:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

nem cseszek ki senkivel, a gyermekem apjával élek. hogy is volt a bekezdésed a személyeskedésről?


a magjaikat könnyedén elszóró férfiakról nem ejtettél szót. biztos véletlenül.


szerintem a csonka család is család, ha ott szeretik egymást...és a papa-mama fotóalbumidill is lehet egy takony, ha ott az érzelmi intelligencia zéro.

tanulj okos, nehogy a gyerek szembeköpjön 60 évesen.

2009. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg miféle álláspontról beszélsz? Itt nem álláspontról van szó, hanem tapasztalatokról. Én az enyémeket már leírtam, te meg a véleményedet, amit kissé finomabb formában is megfogalmazhattál volna. Úgy mondasz emberekről véleményt, hogy nem is ismered őket.
2009. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! És akinek ez összejött és boldog élete van gratulálok hozzá! A negatívan válaszolónak szeretném üzenni, hogy lehet, hogy így, h nincs apa boldogabb az élet, mert esetleg nincs aki otthagyja a családot,emiatt a gyerek sem szenved, vagy esetleg nincs aki elissza, elgépezi a pénzt, veri a feleségét, vagy akármi! Szerintem is a család akkor is család, ha csonka, és attól még lehet nagyon nagy összetartás!a Kósza numeráról pedig csak annyit, hogy ha vállalja a nő a babát, akkor másnak legyen mindegy...ha elvetette volna meg az lenne a bajod!
2009. dec. 23. 16:43
 24/30 anonim ***** válasza:

Az a lány lennék, aki gyerkőc mellett jár egyetemre és üzenem a negatív jellegű hozzászólónak:

Mit szégyelljek a gyerekemen? Az nagyon gáz, ha te olyan hozzáállású vagy, hogy ezt szégyellnéd! Szomorú.

Egyébként nem "kósza numerából" lett, csak tudod inkább vállaltam, hogy egyedül neveljem fel, mint a drogos, hazudozós apja, aki egyszer csak meggondolta magát, mondván, neki nem kell gyerek.

Nagyon hálás vagyok a páromnak és az életnek, hogy a kedvesem nem ilyen hozzáállású. Az meg minősítsen egy 24 éves felnőtt embert, hogy visszaél és magára hagy egy 17 éves anyát!

2010. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Egy apróságra szeretném felhívni a figyelmet. A mai gazdasági helyzetben egy gyermek felnevelése is megterhelő küzdelmes dolog.

Nekem még nincs gyermekem de szeretnék és bizony örülök ha a sajátomat majd eltudom indítani az életben.

Ezeket a szempontokat figyelembe véve nem biztos hogy belevágnék egy kapcsolatba ahol már van egy gyerek. Valoszinüleg sok ember számára felhábotitó ez a gondolkodás mód de a kaszánál nem lehet lelkizni.

Ettöl függetlenül sok eröt és sikert kivánok minden egyedül álló anyukának

2010. jan. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Az egyetemista mamának gratula! Nagyon szimpi csaj vagy, a pasi aki beszólt az egy akkora tuskó lehet! Na, pont olyanok miatt van ennyi egyedülálló anya, mint ő, mert egy felelőtlen tuskók!

Akinek meg a gyerek miatt nem kell egy nő, az menjen a francba, az mondom, de ez is duma, ha valakit igazán szívből szeretsz, nem számolod, hogy mennyibe fog kerülni az élet! Ez is tapasztalat, és ahogy a hölgy is írta, hogy a párja sosem akart gyermekes mamát, és most milyen boldogok!


Legyetek boldogok, mindenki!!

Még a tuskó is!

2010. jan. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

"Na, pont olyanok miatt van ennyi egyedülálló anya, mint ő, mert egy felelőtlen tuskók! "


hogy te mekkora egy hülye pitsa vagy hallod.

Kíváncsi lennék honnan szűrted ezt le. Nem én csinálok gyereket 18évesen, akkor ki is a felelőtlen? szánalmas, röhejes.


ennyi hülyét egy rakáson.

2010. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Írtam már egyszer (kétszer) ide, most látom megint előkerült a kérdés. Az akadékoskodó fiatalemberrel ne foglalkozzatok, olyan mérvű komplexusai vannak, hogy kár rá szót vesztegetni, úgysem tud kigyógyulni abból a csúnya kórságból, amit előítéletnek neveznek.

Én nem mondom azt, hogy ha valaki nem akar együtt lenni egy olyan nővel, akinek gyereke van, akkor az menjen a francba, mert oké, hogy vannak ilyen férfiak, legalább nem hitegetnek, hogy őket nem zavarja a dolog, aztán később kiderül, hogy esetleg mégis. Az már gázabb, ha valaki ilyen szinten beleugat mások életébe. De lányok, tök mindegy, nem nekünk kell őt elviselnünk :)

2010. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Egyetemista anyuka lennék: nagyon köszönöm a gratulációt! :)


Nem tudom megérteni a tisztelt akadékoskodó úriembert, hogy felnőtt 18 éves emberek miért ne vállalhatnának gyereket? A hatályos törvények szerint 18 éves korodtól kezdve magadért felelsz, előtte a gondviselőket illeti a felelősség. Miért fáj neked az, hogy vannak olyan szülők, akik nem lehordják a teherbe esett lányukat, hanem támogatják és szeretettel mellé állnak? Irigykedsz, hogy a te szüleid nem ilyenek?

2010. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Az egyetemista anyukának én is gratulálok! Teljes mértékben igazad van...Vagy jobb az hogy vállalja 18 évesen a ygerekét, vagy lenne az, h havonta jár abortuszra? Gondolom kedves 24 éves te ezt a példát látttad! Mindenkinek kellemes napot!
2010. jan. 8. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!