Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy a férfiakat...

Érdekelne, hogy a férfiakat zavarja e megismerkedéskor, hogy a hölgynek van gyermeke, vagy nem ez a mérvadó, és hogyha jól megvannak, akkor nem zavarja őket a kicsi? Gondolok egy pár hónapos babára?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 22:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
anyum 39 évesen állt neki társat keresni, 19 év házasság majd válás után. 3an vagyunk tesók, én már 19 vagyok, külön élek, inkább segítek anyumnak, minthogy a gondot okozzam. a nagyobbik öcsém édesapámmal él egy messzi városban. tehát anyummal csak a 10 éves öcsém él. mégis mikor a korabeli(vagy picit idősebb) férfiak meghallották, hogy 3 gyerek, ami igazából 1 hanyatt-homlok menekültek. szóval az marhaság, hogy az idősebbeknél nem gond. az idősebbek többnyire elváltak, van gyerekük és kicsit sem akarják azzal tölteni az idejüket, hogy gyereket nevelnek. szerintem a fiatalok sokkal rugalmasabbak, ott többet számít a nő, mint az hogy gyereke van. szóval szerintem neked nem kéne elkeseredni, simán van esélyed egy normális, jó kapcsolatra. sok sikert!
2009. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Én még fiatalabb voltam, mint te, amikor szültem, éppen hogy 17. Az "apuka" (akkor 24 éves volt) közölte velem, hogy elperli tőlem a gyereket, mert képtelen lennék gondozni. Majd se szó, se beszéd lemondott a gyerekről. Nekem eszem ágában sem volt lemondani a kislányomról.

A szüleim sokat segítettek, majd fél éves volt a kis gyönyörűm, amikor összejöttünk a párommal. Ő akkor 24 éves volt... Azt mondta, hogy ő is úgy állt a dolgokhoz, hogy gyermekes nővel soha. Aztán megismert (végig nyílt lapokkal játszottam, tudott a kicsimről), megszeretett, majd a kislányomat is megismerte és megszerette. Azt mondta, hogy soha nem tudta volna ezt a felállást elképzelni, de a szerelem és szeretet sok mindent megváltoztatott a gondolkodásában. Úgy szereti, mintha a vér szerinti gyermeke lenne és a kislányom is imádja a páromat.

Szóval, itt vagyok, mint jó ellenpélda, hogy nem lehetetlen az élet a fiatalon szült babával. Egy friss anyuka mindig szorul segítségre, ki azért, mert iskolába jár, ki azért, mert depressziós lesz, de tény: az újdonsült szülőknek/szülőnek mindig elkel a segítség, a nagyszülők pedig jó esetben támogatják az új szerepbe lépett gyermekeiket, legyen az 17 éves, 25 éves vagy 35 éves.

Sok férfi állítja: nekik gyermekes nőt soha. Aztán, ha meg szerelmesek lesznek, rájönnek, hogy nincs mitől tartani. Nem eszik embert az a gyerek!

És hogy növeljem a pozitív kilátásaidra való reményt:

20 éves vagyok, remek eredményekkel letettem az érettségim és most másodéves egyetemista vagyok. :)

2009. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

8:59-es lennék:

És azt nem is mondtam, hogy az egyetem is jól megy, a kislányom pedig alig várja, hogy ő is iskolás legyen. :)

Azt kell mondanom, hogy az, hogy idáig eljutottam, köszönhető a családomnak, a páromnak és annak, hogy jól neveltem a kislányom. Ő igazán "megértő" kis szeretetgombóc. :)

2009. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%

már bocs mindenkitől, de igenis gáz egy olyan csaj aki 18-19évesen teherbe esik, egyedülálló, magyarul belement egy hülye kapcsolatba ahonnan felcsinálva jött ki vagy egy kósza numerától lett terhes stb. Nekem ilyen felelőtlen lány tutira nem kellene, legyek 24 vagy 50 éves.


És még büszkék is vagytok rá, gratula!

2009. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó, szíved joga ezt gondolni, de nem hinném, hogy mindenki egy "kósza numerából" szedte volna össze a gyerekét. Mondjuk az érzéseink kölcsönösek, nekem meg egy ilyen arrogáns pasas nem kéne, mint te.
2009. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
20%
kis liba tudsz e olvasni? azt írtam, hogy "hülye kapcsolat" VAGY "kósza numera"
2009. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
Beszélj szebben szerintem, mert nem vagyok "kis liba". Ezt a szöveget tartogasd a csajodnak.
2009. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

11.18

na most melyik a rosszabb...egy jó kis kósza numera...vagy arrogáns se.ggfejnek lenni?

2009. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
20%

személyeskedni könnyű, de megvédeni nem tudjátok az álláspontotokat?


mellesleg tudod nem a kósza numera a gond, hanem az ha egy gyerek az eredménye aki apa nélkül nő fel, vagy pedig 1-2évente cserélik egymást a pótapukát.


észre sem veszitek, hogy mennyire vele csesztek ki. újfent gratula!

2009. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Látom sikerült úgy felhúzni magad a kérdésen, hogy már egy külön kérdést is szenteltél neki. Miért nem tudsz a magad dolgával foglalkozni. Akár van gyerekem, akár nem, én egy ilyen palival nem állnék szóba. Ne hidd, hogy egy nőnek az nagy kegy, hogy te lállsz vele.
2009. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!