Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez neki ciki lehetett?

Ez neki ciki lehetett?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm szinte tesók vagyunk már.Rossz anyagihelyzet között élnek.Mi egy kicsit tehetősebbek vagyunk és adtam neki egy pár ruhát örökre.Nagyon örült neki.Persze az a lány aki arról híres,hogy mindenkit cikizzen azt mondta:

-Az nem a Petra ruhája te csöves?

Erre kifutott előttem szünetbe és sírt a mosdóba.Mondtam neki,hogy hagyd ő mindenkivel ilyen.És nem is vagy csöves.Tegnap elvittem őt moziba fizette a mozijegyét,de én fizettem neki az üditőt,és a popcornot is.Szerintetek ő neki ciki,hogy a legjobb barátnője vesz neki sok mindent?


2009. dec. 23. 08:53
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Köszi.Dehát szerintem ez természetes ha a barátnőm,
2009. dec. 23. 09:04
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Figyelj csak! Először is, ritka rendes ember vagy, bár több ilyen lenne.

A megoldás az, hogy néha ne a mozit javasold. Menjetek erdőbe bóklászni. Kirándulgatni, hogy pl egy napig bóklásztok az erdőben ún. gyalogtúra. Ahhoz csak egy kis innivaló és pár szendvics kell.

Hidd el, jól esne neki. Nem kell mindig mozi. Nézzetek otthon filmet stb.


Tudod, én is hasonló körülmények közöt nőttem fel. Rossz volt sokszor, hogy mentem volna ,mert mit mondjak, miért nem, ezért sokszor anyukám az utolsót is ideadta, és furdallt a lelkiismeret, de szégyeltem, ha nem megyek, mert le néznek. :(

Ruhát meg ha adsz, olyat próbálj, ami nem volt gyakran rajtad.

Mondjátok azt, hogy egyforma. A csajt meg küld el a francba, idióta.

2009. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igazából amiket adtam neki, nem voltak sokszor rajtam,mert nekem is ismerősöm Angliából küldi őket és amelyik nem volt jó rám odadtam neki ő neki sokkal jobban is áll.És így legalább nem nézik őt le.Azok a beképzelt lányok már elkezdtek néha nekem jó pofizni.Hozzám ültek ebédnél én meg mondtam nekik,hogy bocsi de én a barátnőm mellé ülök.
2009. dec. 23. 09:08
 14/33 A kérdező kommentje:
A sétálás egyébként jó ötlet.Felis hívom őket nem sokára.
2009. dec. 23. 09:08
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy lagjobb barátnőm, heti 3-4 alkalommal lógunk együtt. átmegyünk egymáshoz filmezni, a közeli parkba kiülünk, elmegyünk a fociedzéseket megnézni, fiúzni :D, a közeli erdőbe benézünk, és természetes, hogy minden alkalommal azt se tudjuk h. hol vagyunk :D a végén meg olyan helyen jövünk ki általában, hogy csak na :D

ezek tök jó programok, és ingyenesek! ő laptopra gyűjt, mert megtetszett neki az enyém és vesz egyet ha lesz pénze :D én meg motorra, mert imádok motorozni :D persze egy-egy fagyi, mozi nálunk is előfordul, de többnyire nem fizetősek. vagymost lehet jó: koripálya. ha befagy a balcsi, az is jó :)

14/L

2009. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát nem lakunk messze a Balatontól.
2009. dec. 23. 09:12
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazán kedves tőled, hogy segíteni akarsz a barátnődnek. Neki tényleg kellemetlen lehet, hogy nem állnak úgy anyagilag, ahogy pl. ti.

Sokkal cikisebb volt az a lány, aki beszólt. Nálunk is volt ilyen típusú lány az osztályban, de senki sem szerette, senki sem foglalkozott vele. Mi aztán egy bunkó húzásánál azt csináltuk, hogy amikor megláttuk, összesúgtunk, mutogattunk, kinevettük, de senki nem mondott neki semmit. Nagyon bosszantotta, hogy mindenki, még a fiúk is, csak kinevetik.

Szerintem próbáljátok ki ti is. Két-három nap után megkérdeztük, hogy milyen érzés volt visszakapni azt, amit adott?

Ezek után már látványosan nem tett megjegyzést senkire, legfeljebb a hátunk mögött pletykált, de az már nem érdekelt senkit.


Szóval, itt a probléma nem a barátnőd szegénységével van és nem is a te kedvességeddel, hanem az osztálytársnőd bunkóságával.

2009. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2009. dec. 23. 09:16
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátommal (hát olyan 10 éve ismerem már) volt ilyen helyzet, de szinte mindenki tudja a társaságunkból, hogy nincs a legjobb helyzetben, így ahol tudunk, segítünk neki. Tudja, hogy ez nem a legjobb helyzet, de azt is tudja, hogy mi nem várunk el semmit ezért cserébe, csak hogy ő is megtegyen mindent azért, hogy a saját lábára álljon. Senki nem cikizi emiatt, senkit nem zavar ez.

És természetesen segítsd ott ahol tudod.


22/F

2009. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. dec. 23. 09:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!