Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez neki ciki lehetett?

Ez neki ciki lehetett?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm szinte tesók vagyunk már.Rossz anyagihelyzet között élnek.Mi egy kicsit tehetősebbek vagyunk és adtam neki egy pár ruhát örökre.Nagyon örült neki.Persze az a lány aki arról híres,hogy mindenkit cikizzen azt mondta:

-Az nem a Petra ruhája te csöves?

Erre kifutott előttem szünetbe és sírt a mosdóba.Mondtam neki,hogy hagyd ő mindenkivel ilyen.És nem is vagy csöves.Tegnap elvittem őt moziba fizette a mozijegyét,de én fizettem neki az üditőt,és a popcornot is.Szerintetek ő neki ciki,hogy a legjobb barátnője vesz neki sok mindent?


2009. dec. 23. 08:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

te rendes vagy

de mekkora s.egg lehet az a csaj aki beszólt? sürgősen oltsátok le..

2009. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, hogy kínos neki, de előbb nutóbb rájön, és szerintem már tudja is, hogy te ezt nem várod tőle vissza és azért teszed mert szereted és nagyon jó barátnők vagytok.

Nemtudom, hogy ti hány évesek avgytok, én 15 és a barátnőmmel előfordult néha, hogy egyikünknek semmi pénze nem volt, úgyhogy egymás helyet fizettünk.Nem tehetőseka szüleink, szóval nem voltunk mi sem jó helyzetben, de mindig megoldjuk a dolgokat.Pl. az iskolában voltak iylen ingyenes kirándulások, azokra mentünk el mindig, és tök kevesen jöttek, de voltunk kb. 5-10en és nagyon jó volt a hangulat:DVagy csak simán átmegyünk egymáshoz, elmegyünk a helyi "plázába" ruhákat próbálni, azis tök muris:DŐsszel, tavasszal sétálni is szoktunk és milliónyi képet csinálni.Annyira jó, és a pénz meg nem is kell.Nyáron 2x avgy 3x elmegyünk strandra, egész évben kb. 3x moziba, egy-egy fagyi szóval semmi érdekes.Az is nagyon poén amikor elmegyünk moziba és mivel ottvagyunk pár órát utána éhesek leszünk és bemegyünk vmi kajás voltba, pl. tesco és veszünk zsömit meg sajtot és csak ezt simán megesszük.Lehet, hogy furán hangzik, de annyira el tudunk lenni amikor a padon ülve röhögünk a mekiseken, avgy ők rajtunk, nemérdekes, nmert jól érezzük magunkat.

Remélem sokáig tart majd a barátságotok:)

2009. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kellemetlen neki.

Te meg rendes vagy, maradj is ilyen! :)

Próbáld megnyugtatni, hogy örülsz ha ajándékozhatsz neki és, hogy hordja egészséggel...a hülyéket pedig közösen szarjátok le, egy amolyan véd és dacszövetséges, igazi barátnői kapcsolattal.:)

2009. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amúgy mi is csinálunk ősszel,télen,tavasszal,nyáron sok képet.:) Együtt szoktunk még menni kutyát sétáltatni...Amúgy 15 évesek vagyunk.
2009. dec. 23. 13:58
 25/33 anonim válasza:
100%
Hidd el hogy minden kis apróságért amit adtál neki örök életére hálás lesz.
2010. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

9:40-es mintha én írtam volna

dettó mi is ugyanezeket csináltuk régebben barátnőmmel még a gimiben

visszaemlékezve tényleg csodás idő volt :')

kérdezőnek semmi újat nem tudok mondani, mert már minden gondolatomat leírták előttem :)

2010. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Én amondo vagyok hogy ha esetleg legközelebb is beszólna az a másik csjszi akkor menj és védd be!Én is voltam rossz anyagi helyzetbe gyerek koromba és tudom milyen érzés de nekem is volt egy hozzád hasonlo barátnőm akinek azzal viszonoztam a jóságát h segitettem neki a tesora vigyázni vagy a tanulásba!Ez a barátság már 20 éve meg van!
2010. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ember ilyen lenne, béke honolna a föld nevű bolygón.
2010. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy vannak még ilyen emberek, fanatsztikus ember lehetsz!
2010. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt olvasni Téged. Végre egy 15 éves lány, aki nem azon problémázik, h kivel és milyen pózban veszítse el, hanem jószívű és segíti a barátnőjét :)
2010. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!