Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez neki ciki lehetett?

Ez neki ciki lehetett?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm szinte tesók vagyunk már.Rossz anyagihelyzet között élnek.Mi egy kicsit tehetősebbek vagyunk és adtam neki egy pár ruhát örökre.Nagyon örült neki.Persze az a lány aki arról híres,hogy mindenkit cikizzen azt mondta:

-Az nem a Petra ruhája te csöves?

Erre kifutott előttem szünetbe és sírt a mosdóba.Mondtam neki,hogy hagyd ő mindenkivel ilyen.És nem is vagy csöves.Tegnap elvittem őt moziba fizette a mozijegyét,de én fizettem neki az üditőt,és a popcornot is.Szerintetek ő neki ciki,hogy a legjobb barátnője vesz neki sok mindent?


2009. dec. 23. 08:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy ilyen jószívű vagy, kár hogy kevés ilyen ember van.
2010. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia.

Velem is történt ilyen a középiskolában. Elég szegények voltunk/vagyunk és gondolom, másoknak is feltűnt, hogy kb 2 nadrágot váltogatok meg 2-3 pólót, pulcsit.

(Télikabátom például általános iskola 7. osztálytól középiskola végéig ugyanaz volt)

Volt egy időszak, amikor rengeteget fogytam, de új ruhákra nem tellett és ugyanazokba a nagy cuccokba járkáltam. Lógott rajtam minden.


Az én osztályomban szerencsére ilyen rosszindulatúak nem voltak, mint Nálatok. Nekem legalább 4-5 osztálytársam adott ruhákat.

Nagyon hálás vagyok Nekik a mai napig is. Volt köztük olyan is, akivel nem is voltam olyan közeli viszonyban, tehát nem is mondanám, hogy barátnőm, hanem tényleg osztálytárs, de nagyon rendes Tőle, hogy rám gondolt. Ki is dobhatta volna a felesleges ruháit vagy hajléktalanoknak adhatta volna, de inkább nekem adta.


Szóval nagyon örülök én is, hogy vannak ilyen angyalkák, mint Te is.:-)


A legjobbakat kívánom Nektek!

2010. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én nem tudok erre igazán mit írni, valamilyen szinten biztos az neki, de boldog lehet, hogy ilyen barátnője van :)
2010. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!