Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt az anyukám, hogy...

Meghalt az anyukám, hogy lehet ezt ép ésszel túlélni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka meghalt az anyukám, van egy tizenhat hónapos fiunk a férjemmel, de egyszerűen nem tudtam fenyőfát díszíteni, főzni, nincs nálunk semmi, csak a becsomagolt ajándékok, és a nagy semmi.

Együtt laktunk anyuval, a kezem között halt meg, hirtelen történt az egész. Hogy lehet ezt átvészelni, folyamatosan sírunk, állandóan anyut hívom magamban. Hogy leszek gyerekből hirtelen anyuka, hogy állom meg a helyem, nincs már senkim rajtuk kívül, anyu itt hagyott, ennyi volt?

Hova lesz a szeretet, amit irántunk érzett, reszketett értünk, az utolsó szavai is azok voltak, h hadd maradjon itt még velünk, a kisunokájával.


2009. dec. 24. 18:23
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
68%
"anyu itt hagyott, ennyi volt?" Nem hagyott egyedül,örökre veled marad,csak lélekben!Nekem 2 éve ment el,és lehet hülyeség,de halála utáni napokban,hetekben,éreztem a jelenlétét,olyan mintha belémkarolt volna..,meleg volt a karomnál és csak a jobb karomnál!Tudtam,hogy Ő az.És álmomban is elbúcsúzott..:"Ült egy padon egy asztal mellett és fehér ruhában volt egy fehér börönddel,én meg elindultam felé..,és akkor felállt a padtól és fogta a böröndjét és elment,befordult egy sarkon,és soha nem láttam,én meg csak sirtam ott álmomban:'(Tudtam,hogy elutazik." Egyébként hozzátartozik az is ,hogy élete és munkája(minőségi anyagvizsgáló-máv) is volt az utazás!Soha nem felejtem el ezt az álmom,mig élek...
2009. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%

skacok lepontozni attól h vknek más a véleménye nem ér..

én csak válaszoltam

és miért baj h hihetetlennek találom ezt??

véleményem szerint én meghalnék vagy sokkban lennék ilyenkor tök ép ésszel meg durván írod ide a dolgokat ilyennel nem szép játszani

szval remélem h nem igaz..

és szerintem nem

de ha mégis én leírtam h sajnálom és mégis rossz vagyok??

hm talán nem itt kéne sajnáltaaatnod magad ennyi a véleményem

most komolyan??! rosszul lettem h ha velem ilyen történne tényeg egy sarokban ülnék csak azon gondolkodnák van e értelme élni persze utána rájönnék h igen van.. mert sok más szeretni való van az életben

főleg h neked ott a párod a családod meg minden

tőlük kérj segítséget ne itt mi itt csak véleményt írunk t emeg meggsértődsz és lepontozol ha vk hihetetlennek találja? ha te ilyet olvasol te sem nagyon hiszed el

nem írom h kellemes ünnepeket mert nem lesz az..

2009. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
0%

ja mostmár az is felmerült bennem h nézem a válaszokat h vm 14 éves vagy.. bevallom én is írtam ilyen kamu kérdéseket mert uncsiztam ... és mindenkinek van fantáziája ..

amúgy ez hülyeség csak szófosásom volt és leírtam mert most is uncsizok

de h miért jutottam erre: mindenkinek 100%-os választ kap akik meg igazat írnak nem %-ra mennek keveset :) tehát könnyű neten átvágni mindenkit.

2009. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Sajnálom, h félreértetted, nem sajnáltattam magam, egyszerűen tanácsot szerettem volna, és kaptam is, h hogyan kellene ezt túlélni.

Köszönöm mindenkinek, aki írt.

2009. dec. 27. 11:17
 25/49 anonim ***** válasza:
19%
kedves kérdező nem értettem semmit félre
2009. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

"mindenkinek 100%-os választ kap akik meg igazat írnak nem %-ra mennek keveset :)"


De szánalmas vagy,még itt is csak a százalék érdekel...!

Ilyennel nem szokott viccelődni az ember,főleg a saját Édesanyja halálával nem!!

2009. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Így igaz, nem vicceltem vele.

És nem pontoztam le senkit. Nem okoz örömet a pontozás.

Megint vacak napom volt, próbáltuk intézni a hamvasztást, de nem stimmel semmi, hosszú, nem ragozom, hiányoznak papírok hozzá stb.

Éjszakánként pedig nem alszom, nappal jobb, bár legszívesebben csak a szobájában üldögélnék.

Ez van, köszönöm mindenkinek még egyszer.

2009. dec. 28. 19:45
 28/49 anonim ***** válasza:
39%
h birod ezt leírni?
2009. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Kitörli a modi a kommentedet te meg mégegyszer leirod?Miközöd hozzá,h. mit ir le a kérdező??De fejberúgnálak...
2009. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
hm azt hittem nem küldtem el ne haragudjatok :S jaj de komolyan kérdeztem
2009. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!