Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt az anyukám, hogy...

Meghalt az anyukám, hogy lehet ezt ép ésszel túlélni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka meghalt az anyukám, van egy tizenhat hónapos fiunk a férjemmel, de egyszerűen nem tudtam fenyőfát díszíteni, főzni, nincs nálunk semmi, csak a becsomagolt ajándékok, és a nagy semmi.

Együtt laktunk anyuval, a kezem között halt meg, hirtelen történt az egész. Hogy lehet ezt átvészelni, folyamatosan sírunk, állandóan anyut hívom magamban. Hogy leszek gyerekből hirtelen anyuka, hogy állom meg a helyem, nincs már senkim rajtuk kívül, anyu itt hagyott, ennyi volt?

Hova lesz a szeretet, amit irántunk érzett, reszketett értünk, az utolsó szavai is azok voltak, h hadd maradjon itt még velünk, a kisunokájával.


2009. dec. 24. 18:23
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
34%

túl kell lépni rajta... a halál után nincs semmi... ne képzelegjetek

bocs ez a véleményem és ide azt kell

leírni...

és amúgy engedd el bármilyen nehéz max fél évet gyászolj utána ne gondolj rá

mert te még élsz hosszú élet boldog évek várnak rád akkor miért rontanád el gyásszal

néha kimész a temetőbe de ott se maradj addig hogy sírj meg ilyen így könyebb feldolgozni

amúgy fogadd meg a tanácsom nekem 26 éves koromban halt meg én így dolgoztam fel és boldog életet élek

ellem szemben az egyik barátommal akinek 22-23 éves kora körül halt meg már nem nagyon emlékszem de azt tudom hogy mai napig feketébe jár és minden napját a temetőben tölti egyszerűen megállt az élet körülötte és pedig azóta eltelt pár 10 év...

2010. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

+ támaszkodhatsz a családodra

van ki elfelejteti veled

2010. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Szia. Gyuszi vagyok, aki írt már Neked. Ismerem az érzést, amikor szólnál hozzá, de már nincs kihez.... Az elején még én is telefonálni akartam neki, aztán eszembe jutott, hogy már nincs kinek....:( Én is hiszem, hogy várnak ránk! Sok erőt kívánok!
2010. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Neked is, aki nem rég írta, h nincs semmi, ha neked így könnyebb, akkor gondold ezt, szerintem van:)


Nem akarok a gyászba beleragadni, nem is tehetem, hisz itt a fiam, aki mindennap emlékeztet rá, h az élet szép, elég csak belenéznem a szemeibe, és látom az élet körforgását, miatta kell mosolyognom, és már egyre könnyebben megy.

Egyébként pedig temetőbe nem járok ki, anyu el van hamvasztva, és itthon van velünk, azt kérte, h majd szórjuk szét egy bizonyos helyen, amíg ilyen az idő nem tudtunk elmenni, de majd egy szép tavaszi napsütéses időben megteszem, amit kért. Az lesz a végső búcsú.

2010. márc. 8. 09:04
 45/49 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2016. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Koszonom, h kerdezed, kedves vagy. Persze, eltelt hat ev, nyilvan hianyzik, eszembe jut, de mar nem faj, a boldog dolgokat szeretem felidezni, meselni rola. Kegyetlen dolog, de tenyleg az ido segit, es boldog vagyok a ferjemmel, es a kisfiunkkal. :)
2016. jan. 24. 12:41
 47/49 anonim ***** válasza:
Rendben, örülök neki. Sok sikert! :)
2016. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Koszonom. :)

Miert kerdezted? Hasonlo helyzetben vagy?

2016. jan. 24. 14:54
 49/49 anonim ***** válasza:
Nem volt különös oka, csak válaszoltam egy kérdésre hasonló témával kapcsolatban és alul az ajánlott kérdéseknél bukkant fel a te kérdésed és nagyon megsajnáltalak, de a dátumra nem figyeltem. Lényeg, hogy most már minden visszatért a régi kerékvágásba. :)
2016. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!