Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van most egyedül Szenteste?...

Ki van most egyedül Szenteste? Vagy valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
92%
szerintem csináljunk egy skyp üzi konferenciát igy mindenki tud mindenkivel beszélni aki egyedül van :)
2009. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 A kérdező kommentje:
Msn-ben is van ilyen? Dolly eltüntél?:(
2009. dec. 24. 23:19
 23/142 anonim ***** válasza:
91%
Dolly:Jaj szívesenmaradok fent veled egy ideig biztos ne aggódj:) Amúgy néha nem értem én se a pasikat nem érzi ,hogy ez neked fáj?
2009. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/142 anonim ***** válasza:
91%

nekem nem oké az msn meg a skype mert nem megy az idő miatt, a mobilnet átka


salima

2009. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/142 anonim ***** válasza:
91%

Ha már így itt unatkozunk, dobhatok fel témát?

Jó lenne, ha segítenétek, legalább addig sem az egyedüllétre gondoltok.


Egyébként itt vagyunk, nem vagytok egyedül :)

2009. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 A kérdező kommentje:
Akkor maradunk itt dumsizni,bárki kérdezhet bármit csajok,majd valahogy kibogozzuk!:) Köszi Dolly már hiányoltalak:) De pontosan tudja hogy ez nekem fáj,még mikor csak szó volt a napokban erről az estéről már akkor mondta hogy nem fog itthon hagyni egyedül.
2009. dec. 24. 23:24
 27/142 anonim ***** válasza:
91%
Dolly:Ez elég súlyos odlog.Barátnőmmel olyan történt ,hogy a barátjával minden rendben volt nagyon boldogok voltak erre a barátja új suliban kezdte az évet és hirtelen minden tönkrement hetente 1x bírtak csak találkozni akkoris a srác vitte emgaával a barátait egyáltalán nem kereste a barátnőm szóval ha nem nyaggatja a pasiját akkor nemis tudom mi lett volna a kapcsolatukkal.Nem értettem az egészet persze ,hogy lehet ilyen valakivel akit állítólag "szeret" sőt megmondta a srác egyenesen a lány arcába ,hogy az új sulijába milyen jó csajok vannak szegénykém kiakadt de most elvileg kezdenek rendeződni a dolgok....Én boldog vagyok az én párom nem csinál ilyeneket szerencsére remélem nemis fog én amilyen gyenge vagyok nem tudom ,hogy kezelném
2009. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 anonim ***** válasza:
100%

Na ez tipikusan az mikor nem becsüli meg az ember azt amije van.

Én egyedül vagyok, mert a lány akivel kavartam végül nem jött össze,én tuti nem mentem volna el kártyázni a haverokkal ha ez a lány itt lenne.

Szal úgy gondolom h nem is szeret már igazán:S

2009. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Eznem igaz ne gondoljunk a legrosszabra nembiztos ,hogy nem szereti csak vannak olyan emberek akik hát ,hogyis mondjam nemfogjákfel a dolgok súlyát szóval akaratukon kívűl rengetegszermegbántanak mert ilyenek eza természetük
2009. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 anonim ***** válasza:
100%

van itt egy topicom a szerelem alcímen belül:

belém szeretett a gimis tanárom néven


elolvasnátok? nekem ez okoz most nagy fájdalmat, de nem sok válasz jön.


mit gondoltok, ide írjatok majd.


segítettek csajok?


salima

2009. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!