Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van most egyedül Szenteste?...

Ki van most egyedül Szenteste? Vagy valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/142 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy ezt írod,hiszen nálunk is az ujdonság szele hozta ezeket a kártyapartikat. Csak nekünk ez pont a nagy összeköltözéssel függ egybe. Most vesszük meg ezt a házat ahol albérletben vagyunk,szóval eddig is együtt éltünk máshol,de most így közelebb vannak a munkatársai...
2009. dec. 24. 23:32
 32/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:linkeld a topikot és megnézem:)
2009. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Te nem mehettél volna át vele?
2009. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/142 A kérdező kommentje:
Tényleg van több ilyen ember is akik nem fogják fel a dolgok súlyát?! Én azt hittem csak a párom ilyen,de dettó illik rá amit leirtál,ahogyan leírtad.
2009. dec. 24. 23:34
 35/142 anonim ***** válasza:
100%

Őt minősíti, ha szenteste egyedül hagyja a párát. Te attól még egy szuper nő vagy.


salima

2009. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/142 anonim ***** válasza:
2009. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/142 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy ott voltam,azért irtam neked,hogy tudom,hogy ott van,de aztán... felkapta a vizet,mert én azt hittem hogy a "szokásos helyen" a garázsba lesz mindenki,aztán csak a fiuk voltak ott,nekem meg szenteste be kellett volna pofátlankodnom egy családi házba...és hezitáltam mondtam hogy ez nem illik 5percen belül haza is repített és természetesen nagyon kiakadt. Szerinte leégettem...
2009. dec. 24. 23:38
 38/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Igen vannak ilyenek ezek a flegmatikusok akik nem törődnek nagyon semmivel(Garfield a tökéletes példa erre az ember csoportra) és vannak a melankolikusok ez vagyok én aki kicsit érzékenyebb tipus(ilyen pl füles a micimackóból) és vannak a szangvinikusok is akire a példa Einstein ezek általában a viccmesterek de vannak keveredésekis énis keveredem hangulatomtól függően dea lényeg mai szerintem a te párod is az egy Garfield lesz :)
2009. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/142 anonim ***** válasza:
100%

nálam ez a gond. nincs velem, akit szeretek, soha nem is lesz


salima

2009. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/142 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem mi bajod van,ha ennyire hiányzik meg minden keresd fel nyugodtan és mondd el neki h tévedtél,ugye írtad h nincs senkije,se párja se barátai, szal nem kell megijedni ha elsőre elutasít,elég antiszoc lehet így ahogy leírtad,és az ilyen embereket érzékenyebbek arra ha visszautasítják,szal lehet át kellene venned a férfi szerepét és nekem udvarolni ugymondd neki, a pasid meg közben nyugodtan legyen,ő is megcsalt nem?akkor meg mit számít...
2009. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!