Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm pasija félrelépett....

A barátnőm pasija félrelépett. Velem. Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
Nem részletezném hogyan történt, csak azt, hogy egy buliban voltunk és az egyik barátnőm is ott volt a pasijával. Sokat ittunk, bla bla bla , és azon kapom magam, hogy a pasijával a szobában csókolózunk, és a barátnőm ránk nyitott. Nem vagyunk legjobb barátnők, de azért egy társaságban vagyunk, jól elvoltunk. Ez 2 napja történt. Szerintetek beszéljek vele? Vagy hagyjam míg elrendezik a dolgot a pasival? Vagy várjak míg lecsillapodnak a dolgok?
2009. dec. 28. 13:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
van itt olyan aki a szerető volt? vagy aki a megbántott volt? ő mit csinált a barátnőjével?
2009. dec. 28. 16:56
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Felőlem a fejed tetejére is állhatnál egy ilyen után, akkor se állnék többet szóba veled.
2009. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal rosszabb érzés a tudatlanság, mikor nem tudja pontosan, hogy mi miért történt...szóval szerintem is elé kellene állnod, majd a helyzet adja magát, erre hiába készülnél. Ne várj. Csak neki okozol több fájdalmat, mert csak ezen jár az agya.
2009. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy nincs lelkiismeret furdalásod, hisz odázni akarod. Én ha megbántok valakit, akkor szinte azonnal meg akarom vele beszélni. Nem pedig várni. Hisz gondolom álmatlan éjszakáid vannak... Akkor mire is várnál? Én még ma megkeresném. Sőt, még aznap beszéltem volna vele, és tennék a pasijára, úgy tisztázza, ahogy akarja. Persze csak ha fontos lenne a csaj.
2009. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ma beszéltem vele, és kibékültünk. de a pasijával végleg szakítottak
2009. dec. 29. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!