Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a férjetekre, ha...

Haragudnátok a férjetekre, ha a szüléseteknél nem segített volna bent a kórteremben nektek?

Figyelt kérdés
(masszirozni benneteket... stb), mert elájult (nem birja a kórházi környezetet, állandóan rosszul volt) Felhánytorgatnátok neki később?Neheztelnétek rá emiatt?
2014. máj. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
73%

én 27 vagyok, már nálunk benn volt az elején az édesapám..a lényegi (kitolás szakasz) résznél kiment

úgyhogy majd 30 éve is "szokás" volt


egyébként én szeretném, nem azért mert könnyebb, hanem azért, hogy ő is részese legyen a gyermeke születésének, ha ő is szeretné..

engem nem zavar ha "megalázó" helyzetben lát. Nem érzek szégyent a férjem előtt.

2014. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
49%

Tobb dolog miatt sem szeretnem ha a ferjem bent lenne.

A legfontosabb, hogy a "legnehezebb" helyzetben nem tud segiteni a azzal hogy masziroz. De mindig azt kerdezne -jol vagy? szivem minden oke? Nekem meg lenne erom nyugtatgatni, hogy persze szivem minden oke ne agodj csak most nyomnom kell bocsi.....

2014. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
43%
NEM, dehogy is... Én inkább azt méltányolnám igazán, hogy ha tudván tudod, hogy nem bírja a kórházat és a szagokat, és tudjátok, hogy talán el is ájul, ... akkor miért várod el? Elvégre az neki sem kellemes, sőt, ha legutóbb beájult, akkor ott volt, miattad legyűrte, vagyis igyekezett, hogy igen is veled legyen, csak épp nem bírta. Van ilyen. De ha te így állsz a férjedhez, és felmerül a kérdés benned, hogy fel kéne-e hánytorgatni..csak gratulálni tudok, és önző dolog csak a masszíroztatásra gondolni, pedig csak bele kellene képzelni magadat a helyébe, hogy mit él meg, ha ilyen környezetben kell lennie...Ettől még lehet szerető és gondoskodó férj, Te meg ne legyél ennyire háklis ilyen dolgokra, mert hosszú távon, pláne, még ha fel is emlegeted, rövid kötele lesz.
2014. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
37%
xxd mit tud segíteni ?!max nézi a szenvedésedet......:p nővérem 20(!) évesen szült ,es egyedül is megcsinálta azt a farkfekveses babát ..-.-.nem kellett hozza neki segítség ..a férj nem volt benn.nem bírja a vert.akkor csak vele is foglalkozni kellett volna.kint ült a kórterem elott es es csak remélte hogy azok a hangok amiket hall nem a feleségétől származnak ....milyen lett volna látni ahogy szenved?!en ha egyszer szülni fogok könyörgök majd a páromnak hogy ne legyen bent..
2014. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és a férj NEM látja, a nő alfelét, ugyanis - mikor már kitolási szak van - a kedvese fejénél áll, fogja a kezét, stb..
2014. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
72%
Na a lepontozó gépezet beindult, látszik, sok önző hárpia van, akinek csak az lebeg a szeme előtt, hogy szemét pasi, beájul, meg pl. írja a 10-es, hogy mert akkor derül ki, hogy kire számíthat... Könyörgöm, ha tudjuk, hogy apuka nem bírja a kórházakat, és még el is ájul, akkor miért is erőszakolnám rá ezt? Mert anyukának masszírozni kell a derekát? Az ilyenek még örüljenek, hogy van mellettük egy férfi.
2014. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én a férjemet ismerve... Azzal jártam volna a legjobban, ha elájul, különben mindenféle hülyeséget kérdezett volna zavarában, én meg letéptem volna a fejét, hogy maradjon csöndben, mert mindjárt szétszakadok. Nálam nem volt idő se érzéstelenítésre, se beöntésre... Ennek okán a férjemnek se szólt senki. Valamint egy liluló, nyomott fejű, kaksis gyerek nem a legszebb a világon. Csak nekem, mert az enyém. A férjem első kérdése az volt, hogy a sapkája miatt ilyen furcsa a feje? :D
2014. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Ez még nem történt meg, csak kb erre számíthatok.Ezért kérdeztem a véleményeteket.
2014. máj. 22. 14:07
 39/61 anonim ***** válasza:

Nem erőszakolnám rá, mert tudom, hogy nem bírná. Fel sem hánytorgatnám, mert ugye te sem szívesen tennél/élnél át olyat, amit nem bírsz.


Ha mindenki így gondolkozna, hogy mert akkor kire számítson ha nem a párjára, akkor közlöm: akkor kb. a társas kapcsolatok fele mint olyan, nem is létezne.

2014. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, szülés közben nem fog hiányozni a masszírozás.
2014. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!