Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a férjetekre, ha...

Haragudnátok a férjetekre, ha a szüléseteknél nem segített volna bent a kórteremben nektek?

Figyelt kérdés
(masszirozni benneteket... stb), mert elájult (nem birja a kórházi környezetet, állandóan rosszul volt) Felhánytorgatnátok neki később?Neheztelnétek rá emiatt?
2014. máj. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha elájul, vele is kell majd foglalkozni. Eshet olyan szerencsétlenül, hogy varrni kell, stb.
2014. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Értem. Ez esetben semmi gond, ha a férjed nem lesz benn.
2014. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

OFF: Milyen fura ez, hogy velem senki nem ilyen megértő, hogy ezek miatt van a gyerekszülés teljesen kilőve az életemből. Nem bírom a vérnek a szagát sem, a fájdalmat, kiszolgáltatottságot még annyira sem. Mindenki azt mondja, hogy már pedig tűrni kell a gyerekért. Na mindegy, ez nem az én panasz topikom :)


Kérdező: ha van rá esély, hogy legalább a vajúdási szakasz elejét kibírja a párod, akkor mondd el neki, hogy neked ez sokat jelentene, de ha tudod, hogy maximálisan nem bírja a kórházi környezetet, akkor ne erőltesd.

Papám meg sem nézte aput még akkor sem, amikor már látogatni lehetett volna, annyira nem bírta a kórházakat. De ez nem azt jelentette, hogy mamát és aput nem bírta, nagyon jó család voltak.

2014. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Utsó 73-as! Annak kell tűrni, aki szeretné.

Együtt érzek a panasz topicoddal is!

2014. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Igen, az elején pedig nagyon sokat jelentene a párom jelenléte...de őt is megértem. Ez egy sakk matt helyzet, bár azt mondta, hogy majd megpróbálja azért..meglátjuk.
2014. máj. 22. 15:31
 56/61 anonim ***** válasza:
56%

Csak úgy mondom, hogy előfordul olyan is szülésnél, hogy az ápoló(nő) esik össze a látványtól, annyi vér jön.

Dolgoztam kórházban, kolléganővel történt ilyen úgyhogy tudom, miről beszélek.


Egy nővérnek meg egy civilnek más a tűrésküszöbe, de mindkettő emberből van. Ezért nem törünk pálcát a fejük fölött; nem tudhatjuk, hogy x meg y hasonló helyzetben hogyan reagálna.

2014. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
63%

Azt a nőt egyszerűen pofánvágnám, akinek amiatt eszébe jut a férjére haragudni, mert az elájult a vér látványától...


Egyébként akkor sem haragudnék rá, ha be sem akarna jönni, ez nem kötelesség és nem erőszak....

2014. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
33%
Áh, eleve eszembe sem jutna, hogy a férjem (párom) bent legyen a szülésnél, nem is engedném. Ez nem férfinak való szituáció (kivéve persze a szülészt), pedig nem vagyok prűd.
2014. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem volt bent.

Ha bent lett volna max annyit tudott volna tenni hogy ül egy széken és nézi hogyan szenvedek.Végig feküdnöm kellet,gépre voltam kapcsolva több órán át,ha fordulni akartam szólni kellet a nővérnek.

Ha ilyen helyzetben ott lett volna tuti összeveszünk mert idegileg totál kivoltam nem beszélve a fájdalmakról.jobb hogy nem volt ott.

2014. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Amíg vajúdtam, amíg az orvosom be nem ért, mert császár volt, én egyszerre hánytam és pisiltem és ájultam be a fájdalomtól. Eközben ránéztem a páromra, aki teljesen elhűlve fogta a kezem, hogy ez most tényleg ennyire fáj, na akkor még ideges is lettem és kiküldtem. Speciel én nem haragudnék rá, főleg, ha rosszul is lenne. Segíteni pedig tényleg szinte csak azzal tudna, hogy érzed ott van, de szerintem rosszabb lenne, ha érte is aggódnál.
2014. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!