Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a férjetekre, ha...

Haragudnátok a férjetekre, ha a szüléseteknél nem segített volna bent a kórteremben nektek?

Figyelt kérdés
(masszirozni benneteket... stb), mert elájult (nem birja a kórházi környezetet, állandóan rosszul volt) Felhánytorgatnátok neki később?Neheztelnétek rá emiatt?
2014. máj. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
87%
Nem is akartam, hogy bent legyen. Azért van ott az orvos és a szülésznők, hogy segítsenek.
2014. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
34%
Az csak hiedelem, hogy ha bent van a férj, könnyebb a szülés!
2014. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 sippara ***** válasza:
45%
Azt sem értem, egyáltalán mit tudna segíteni a férj? Nyom? Ja nem, azt te csinálod. Segédkezik a baba világra hozásában? Ja nem, azt a doki csinálja. Segít neked keresztülmenni a szülésen, figyel az igényeidre? Ja nem, azt a szülésznő csinálja... Szerencsétlen férj persze, hogy elájul, hát nincs is más dolga :D
2014. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
95%
Az ájulás egy automatikus testi reakció arra, ha olyat lát, vagy tapasztal, amit az idegrendszere nem bír el. Szóval nem jogos a harag, mert nem akarattal tette, és gondolom, nem is játszotta meg magát. Én vérvételen szoktam rosszul lenni, egyszer el is ájultam, milyen lett volna már, ha ezért beolvasnak nekem?
2014. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
94%
En siman elvalnek! Ha annyira nem tisztel, hogy a jelenletedben elajul, akkor mit varsz tole... ;D
2014. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
84%

én úgy gondolom, ennyi erővel hibáztathatunk téged is, mert nyilván ismered azt az embert, akivel gyereket vállalsz. Nem tudtad, hogy ő erre így fog reagálni, Miért nem mondtad neki, hogy drágám, nem kell bejönnöd?


Én hasonló helyzetben biztosan nem piszkálnám miatta, éppen elég, hogy így járt.


Velem pl éppen azért nem volt bent, mert tudtam, hogy erre hajlamos, és én önző módon nem rá akartam ügyelni, hanem magamra. Vajúdás teniszt néztek az orvosommal :)

2014. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
89%

A noverem nem szerette volna ha a ferje bent van mikor o szul, de megbeszeltuk hogy az elejen en bent lehetek (huga vagyok),

nagyon gyorsan tortent minden es mar nem volt idom kimenni (segizenem kellett oxigen.... stb).

Nagyon rosszul lettem remeget kezem labam es nem sok hianyzott hogy padlotfogjak.

En megertem azt a ferfit aki nem kepes bent lenni vagy rosszul lesz.

2014. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
75%
13: Ez hülyeség, amit írsz. Egy férj igenis RENGETEGET tud segíteni a nőnek! Nekem például sokkal jobban esett, hogy Ő ott volt mellettem. A szülésznő egy idegen, aki szakmailag nyilván ért hozzá, hogy mit tegyen, de a férjem meg a férjem és a gyerekem apja, ezért LELKILEG számít rengeteget, hogy benn van! De egyértelmű, hogy ha nem bírta volna a bennlétet, akkor ki is küldtem volna és dehogy nehezteltem volna rá ezért!
2014. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
24%

Értelmes, gondolkodó lények között ez nem merült fel. Szerintem.

Amúgy sem tud érdemben segíteni. Sőt, ha maga a Jóisten jönne masszírozni, úgy se lenne jobb.

2014. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
77%

10-es, te nem vagy százas! Az nem gyengeségre utal, ha ott derül ki, hogy bocs, ez nekem mégsem megy, vagy ott ájul el élesben. Teljesen más a szituáció (szagok, vér, felesége kiabálása, nem bírja látni, hogy szenved...), pillanat törtrésze alatt fut át a fején, hogy mégsem kellett volna bejönni, de addigra már lehet összeesik.


Kérdező: nem, de előtte jó tisztázni, hogy apás szülés lesz-e, vagy sem. Amennyiben pedig az, úgy illik közösen eljárni szülésfelkészítőre, de 1-2 szülésvideót megnézni, megnézetni a leendő apával, hogy legalább hangyányit fel legyen készülve rá.


Ha meg ott derül ki (konkr. elájul), akkor sincs baj, én nem venném zokon - bár az orvosok nem szeretik, mert akkor apukával is kell foglalkozni, hisz nem hagyhatják ott feküdni a földön -, értékelném a szándékot. :)

2014. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!