Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a férjetekre, ha...

Haragudnátok a férjetekre, ha a szüléseteknél nem segített volna bent a kórteremben nektek?

Figyelt kérdés
(masszirozni benneteket... stb), mert elájult (nem birja a kórházi környezetet, állandóan rosszul volt) Felhánytorgatnátok neki később?Neheztelnétek rá emiatt?
2014. máj. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs eszméleténél, hogyan tudna segíteni? :D ugyanmár!
2014. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
61%

Én még akkor sem haragudnék, ha csak szimplán nem akarna bent lenni. A férjnek/barátnak semmi keresnivalója a szülésnél. Jó hogy oda nem hívjuk már az egész rokonságot. Ez nem esküvő, hanem szülés.


A másik pedig, hogy elég kellemetlen végignézni, ahogy a párunk ordítva-izzadva, maga alá sz**va-hugyozva kinyom egy gyereket, közben dől belőle a vér, emberfej méretűre tágul a vaginája, gátmetszést csinálnak neki, könyékig felnyúlnak, és a többi... a szülés nagyon nem szép látvány, akármennyire is csodás dolog anyának lenni. Aki szerint meg ez nem számít, az gondolkodjon el rajta, hogy sok férfi miért nem tudja megkívánni többé a feleségét a szülés után.

2014. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

Nem tehet róla, hogy elájul, attól még nem gyenge jellem...ez nem a jellemre vonatkozó tényező.

Amúgy kétlem, hogy egy szulésznő úgy tudna masszirozni mint a férjem..

2014. máj. 22. 13:04
 24/61 anonim ***** válasza:
27%

Ma 13. 04-el egyetértek.

Már így elolvasva is kavarog a gyomrom.


Te most haragszol a férjedre, mert nem masszírozott? Ez szerintem nagyon gyerekes dolog.

2014. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt nem haragudnék, hiszen nem tehet róla, hogy rosszul van! Abban az esetben megmondom őszintén haragudnék, ha inni menne a haverokkal, vagy hasonló, szóval azért mégis az ő gyereke is, és én nem magamnak, hanem kettőnknek és a világnak szülöm, és igenis támogasson egy ilyen fontos esemény közben.


Lehet, hogy szakmailag nem tud segíteni, de lelkileg szerintem rengeteget, és szerintem egy társnak az a feladata, hogy társként viselkedjen a nehéz helyzetben is. Én is bármit megtennék érte, ha szeretné, pelenkáznám is, fürdetném, fognám a haját a hány (és hosszú haja lenne).


Egyszerűen sajnálom, de nem tudok egyetérteni, és azonosulni azokkal az emberekkel, akik a közös életük egyik legnagyobb eseményét egyedül akarják megélni, akármilyen szenvedés néha az egész. Közös gyerek, közös felelősség, közösen csináltuk, közösen neveljük, közösen sírunk ha kirepül, akkor miért pont a szülés ne lenne közös, még ha az egyik fél csak lelkileg támogatja is a másikat?



Mindezek ellenére a kérdésre természetesen az a válaszom, hogy ha valaki rosszul van valamitől, arról igazán nem tehet. Te se haragszol a mankózóra mert lassan totyog előtted nem?

2014. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
47%
Vazze! Szülni mentél be, nem pedig masszíroztatni!!
2014. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
49%
Egyrészt, én frászt kapnék, ha benn akarna lenni.. Másrészt, az én párom egy igazi alfahím, de ha vért lát, akár csak a sajátját is, rögtön elájul vagy rohan hányni :D Állítólag nem bírja a szagát..
2014. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Sőt, én kifejezetten megkértem a férjemet, hogy várjon kint, mert biztosan elájulna. Attól rosszul van, ha elvágom a kezemet. Próbálta palástolni, de örült, hogy kint kellett maradnia. Megint más kérdés, hogy ha bírná is az ilyeneket, én nem szerettem volna, hogy bent legyen, hogy úgy lásson.


Ha a férjed elájult, ne hánytorgasd fel neki, mert nem az ő hibája. Nagymamám mindig mondta, hogy a szülés nem embernek (férfinek) való, szerintem igaza volt.

2014. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
19%

Kérdéstől függetlenül egyáltalán mikor jött divatba, hogy az apát beengedik?

Régen nem lehetett bent közönség. Ezt nem gonoszkodásból írom, csak a tény érdekel maga.

2014. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!