Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek az apának, hogy...

Engednétek az apának, hogy lássa a fiait több, mint 1 év kihagyás után? Mit mondanátok a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Három kisfiam van (5,5 3 és 2 évesek). Az apjuk több, mint egy éve fogta magát és lelépett. Voltak elõzmények persze, mikor a második gyereket vártam kezdett megváltozni (vagyis gondolom mindig ilyen volt, csak addig megjátszotta magát), kimaradozott, sokat veszekedtünk. Teherbeestem a legkisebbel, õ akarta megtartani, én akkor már gondoltam, hogy ebbõl válás lesz. Fogadkozott, egy pár hónapig mûködött is. Aztán kezdte elõrõl. 8 hónapos volt a kicsi mikor egyszer csak bejelentette, hogy elköltözik egy nõhöz. Még szerencse, hogy a lakás az enyém volt, bölcsiben volt ismerõs, fel tudtam vetetni a kicsiket. Szóval meg tudtam oldani, bár õt ez egyáltalán nem érdekelte. Míg a bíróság meg nem állapíotta, hogy fizetnie kell, addig egy forintot nem adott. Látogatni soha nem jött. Most jönne. Mit tennétek? Most jött egyenesbe az életünk, és amúgy is félek, hogy csak összezavarná a fiúkat, utána eltûnne ismét?

2014. máj. 22. 12:05
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
A helyes választ adókat lepontozták, a hisztiseket mennybe emelték! De mit is várhatnánk az itt kommentelő angolkisasszonyoktól.
2014. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

"A láthatás jog, annak akadályozása bűncselekmény. De ha te vállalod a következményeket! Először pénzbírság, aztán elzárás, végül elvehetik tőled a gyereket!


Ezek tények, lehet választani!"


A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik.


Akkor is ide írom mégegyszer, legalább megint le tudod pontozni a 100%-os választ!!!

2014. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!