Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, akinek jobb lett a...

Van, akinek jobb lett a kapcsolata a párjával, mint még a kapcsolatuk elején? Szerelmesebbek lettek, boldogabbak?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit válságos lett a kapcsolatunk, több veszekedés.

Szeretjük egymást, de már nem annyira, talán megszokás lett, egyhangú a kapcsolatunk.

Szeretnénk helyre hozni a kapcsolatunkat. Amúgy együtt élünk.

tippeket szeretnék, mit tehetnék, hogy boldogők legyünk? Újra egymásba szeressünk?

Még mondhatni a kapcsolatunk elején vagyunk....



2014. máj. 23. 02:50
1 2
 11/13 anonim válasza:

utcsó vagyok na jó de igen :D

de akkor is sztem még helyrejöhet a kapcsolatotok ;)

2014. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 rodrigoo válasza:
Szerintem a veszekedések, nem feltétlenül rosszak egy kapcsolatban, söt az elejen eleg sok van belölük, mig mindent elrendeztek, tisztázodnak az elvárásaitok egymás iránt. Hogy boldogok legyetek ujra, hát talán nem a szerelem kezdeti forró lángját kellene megcéllozni, hanem egyszerű apró kis nevetest, örömöt csalj ki a párodból naponta többször is. Érd el hogy nevesen és boldog lesz veled.
2014. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én mostanában vagyok így, egyértelműen jobban szeretem, mint korábban. Ő állítja, hogy semmi nem változott, végig a kapcsolatunk alatt imádott, de amúgy rajta is azt érzem, hogy most közelebb áll hozzám érzelmileg, mint korábban.


Szerintem az ok egy komolyabb döntés meghozatala volt, mivel eddig egy kommunaszerű közösségben éltünk a testvérével, aki az elmúlt hónapokban eléggé megkeserítette az életünket. A párom pedig komoly dilemmában volt, ugyanis nagyon családcentrikus és eddig mindig evidens volt, hogy a testvére mellett kiáll és támogatja. Amikor összeköltöztünk hárman, mondta is, hogy nem tudja elképzelni, hogy ne a testvérével lakjon: tíz éve együtt élnek, ha valamelyiküknek volt komolyabb barátnője, azt odaköltöztették magukhoz, én is így kerültem ide. Vita esetén mindig a testvére mellett állt ki.

Most azonban, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy ez a hármas dolog nem működik, hosszas dilemmázás után határozottan mellém állt. Egyelőre külön kasszán vagyunk (ez is jót tesz a kapcsolatnak, most látjuk ugyanis, hogy a tesó mennyire kevés pénzt tett bele, lényegében mi etettük, úgyhogy most jóó sok pénzünk van szórakozásra :) ), és nemsokára külön is költözünk.

Ennek a döntésnek a meghozatala nagyon megerősítette a kapcsolatunkat. Bár tény, hogy amíg dilemmázott, eléggé féltem, hiszen az eddigi tapasztalatok alapján simán lehetett volna, hogy nem engem választ. De hogy ezt megtette, az nagyon sokat számít.

Röviden: ha valamilyen közös elhatározásra juttok, az nagyon sokat tud dobni egy kapcsolaton. :)


Egyébként az együtt töltött minőségi szabadidő az, ami a legtöbb esetben segít. Esetleg nézzetek meg egy szabadulós szobát, állítólag nagyon jó tud lenni pároknak is :)

2014. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!